servislerden öneri lütfen

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3-4 gün önce yolum düşmesi üzerine opel parçalarını satan bi yere giridim uzun süredir kırık olan el fren kolunu alamda taktırıyım diye.. dükkan sahibi yerinde olmadığı için tel ile görüştüm. söylenilen fiyat çooook uçuk geldi bi kol için 180 ytl fiyat çekti abimiz..fiyatın uçuk olduğunu kendiside belirtti onarım yoluna gitmemi söyledi. 2 kere kaynak attım dedim çıkmacılara bak istersen orjinale bulaşma dedi. iyi dedik ama
şimdi özellikle serviste olan ustaların fiyat hakkındaki yorumları nedir? fiyatı aynen öylemi yoksa adam mı uçmuş çıkma bulsam sağlık açısından nasıl olur?
ilgilenen ustalarımıza & arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
bence yeniden düzgün bir kaynak yaptır;180 ytl vermeye değmez;orjinal kolun fiyatı uçuktur zaten;almanyadan hurdalıklardan falan aldırma imkanınız varsa bir tanıdığınıza öyle yapın;yoksa iyi bir kaynakçıya hallettirin...

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
180 de çok pahalı sanki :) istersen bi opel yetkili servisine sor 80 max. bence

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
sen mersındesın sanırım orada araba yada gumrukten dolayı hurdalık fılan yokmu
gemılerde tanısdıgın yokmu dısarıdan 5 euro getırtıver..

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
sen mersındesın sanırım orada araba yada gumrukten dolayı hurdalık fılan yokmu
gemılerde tanısdıgın yokmu dısarıdan 5 euro getırtıver..

ben mersinliyim fakat elazığdayım şu an okul dolayısıyla;gümrükte falan tanıdığım yok maalesef;ama bu senenin başında bi tanıdığım iş nedeniyle almanyaya gitmişti ;ona bagaj logosu getirtmiştim;orjinali 65 ytl idi ;yan sanayisinide bulamadım öylesine bi bulabilirsen al getir demiştim;hurdalıktaki adam logo için para almamış bile...

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Halil abi kaynak işi iki kere yapıldı düğme düzen tutmadı. ayarla tuttur punta at kaysın sök bidaa uğraş yani kaynak tutsa bile düğmesi olmuyor. çıkma olarak buralardanda buluruz iki telefona olmadı Kartal a uzanırdık ama sağlıklı olması önemliydi ondan sordum..

Gökalp 80 liraya bende razıydım düşünmez taktırırdımda 180 deyince:eek: servis gezmeye moral kalmadı açıkçası

neyse araştırmaya dewam..

aganca

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen cuma günü astra h el freni tabancasının fiyatını sordum servise 220 ytl dediler.Parçacının o fiyatı vermesi biraz pahalı gibi

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dr vinyl diye bir firma var kırık delik araba plastik aksamı parçalarınıda tamir ediyor. Bir keresinde opel yetkili servisinde aracımı beklemekten canım sıkıldı turlarken dr vinyl in panelvan aracından tamir edilmiş bir tampon indirdiler. Daha birçok hizmeti olan bir firma............

http://www.drvinyltr.com/