Servis Stabil Trak uyarisi

arkin39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar son haftada 3 kez karşılaştığım servis stabil trak uyarısı hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum. Araç bu uyarıyı verdiği zaman kendim stop edip tekrar çalıştırdığı hiç birşey yok gibi yola devam edebiliyorum ve bu uyarıyı farklı zamanlarda aldım.  Yalnız uyarıyı çekiş için aldım . ևünkü arabayi birinci vites aldığımda kalkiş yapmadan önce gaz sesi sabit değil sanki araba tıklıyoruz  gibi kesik kesik gibi geliyor sanki bir yerler tıkalı rahat değil gibi. Bu konu ile ilgili bilgisi olan var mi

arkin39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Servis Stabil Trak uyarisi

Bu sadece benim başıma mi geldi acaba gerçi bir haftadır aynı şeyi bir daha yapmadı kontak açıp kapatın geçmişti acaba pislik mi var bir yerlerde servise gitmediğini yoksa tekrar yapana kadar beklemelimiyim

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Servis Stabil Trak uyarisi

arkin39 link' Alıntı:
Bu sadece benim başıma mi geldi acaba gerçi bir haftadır aynı şeyi bir daha yapmadı kontak açıp kapatın geçmişti acaba pislik mi var bir yerlerde servise gitmediğini yoksa tekrar yapana kadar beklemelimiyim
Hocam en sağlıklısı servise gidip durumu dile getirmek olacaktır. Dediğiniz gibi belki bir yerlerde pislik vardır veya bir sensör yerinden oynamıştır. Çok büyük bir sıkıntının olmadığını düşünüyorum :)