Servis olarak tavsiyeniz hangisi acaba?

sakal_25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikle merhabalar,
Aracım daha yeni olduğu için garanti süresi bitene kadar yetkili servise götüreceğim birkaç yıl boyunca İzmir'de aşağıdaki bayiliklerden tavsiylerinizi bekliyorum. Çünkü geçen hafta egem'e uğradım bir problem için hiç memnun kalmadım, aracı teslim ettiğim halden daha kirli, ilgi sıfır, randevu verdikleri saatten 2 saat sonra sıra geldi(nasıl bir randevu sistemiyse?), aracı test için yola çıkmışlar içindeki özel eşyalarım dağılmış, aracı teslim alırken ne bileyim sürücü kısmını streçliyor(koltuk ve direksiyonu) benim bildiğim prof. servisler, birde üstüne üslük bildirdiğim problemle ilgili hiç birşey bulamadılar :( , gösterilen ilgiden belliydi zaten aracı teslim alırken verdikleri iş emrinin bir nüsnasına bakmadılar bile ya aracı başka biri alsa gitse hiç anlamazlar(güvenlik sıfır), aracı teslim alırken km bilgisini dahi ne ruhsata nede elindeki envartere işledi servis danışmanı açıkçası aracı aldığım egem'in servisinden hiç mi hiç beklemediğim bir servis anlayışı ile kaşılaştım.(kılmıyım acaba diye düşündüm ama değilim çünkü yıllarca birikim yaparak istediğim araca gözüm gibi bakıyorum okadar)
Bir arakadaşım demişti aracı almadan önce opel servisinden çok çekersin diye bu başlangıç oldu herhalde umarım böyle devam etmez yaw.
Biraz şikayet formu gibi oldu ama umarım yetkili olan srv. müdür'ne ulaşır bu kötü durum artık ne diyeyim.

*Arkas
*Egem
*Kavuklar
*Kopel
*Opaz

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başlığı teknik servis başlığına taşıyorum. İzmirli arkadaşlar umarım size yardımcı olacaklardır.

sakal_25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güncel

izmir'de yokmu tavsiye edeceğiniz servis arkadaşlar.

sabrionur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar.Açıkçasını söylemek gerekirse izmirdeki yetkili servislerin hepsi aşağı yukarı aynı.Bende zamanında bir kere opaza götürmüştüm aracımı.Gösterdikleri ilgi alaka iyiydi ancak çıkardıkları rakam özel servislere göre çok yüksekti.Gerçi yetkili servisler arasında çok fazla miktarda fiyat farkı varmı bilmiyorum ama hepsi ücret yönünden aynı gibi geliyor.Bu yüzden opaza götürebilirsiniz aracınızı.Arkası hiç bilmiyorum ama diğer servislerin yanında biraz daha yeni bi servis.Bu yüzden ilgi ve alakaları yüksek olabilir.Opaz ve Arkas'a bir uğrayın fiyat alın görüşün hangisi içinize sinerse ona gidin derim.Saygılar...

sakal_25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar.Açıkçasını söylemek gerekirse izmirdeki yetkili servislerin hepsi aşağı yukarı aynı.Bende zamanında bir kere opaza götürmüştüm aracımı.Gösterdikleri ilgi alaka iyiydi ancak çıkardıkları rakam özel servislere göre çok yüksekti.Gerçi yetkili servisler arasında çok fazla miktarda fiyat farkı varmı bilmiyorum ama hepsi ücret yönünden aynı gibi geliyor.Bu yüzden opaza götürebilirsiniz aracınızı.Arkası hiç bilmiyorum ama diğer servislerin yanında biraz daha yeni bi servis.Bu yüzden ilgi ve alakaları yüksek olabilir.Opaz ve Arkas'a bir uğrayın fiyat alın görüşün hangisi içinize sinerse ona gidin derim.Saygılar...

Adaşım öncelikle cevap veren biri çıktıya şükür, tşk. ederim ewet arkas mantıklı yeni olmasından dolayı iyi olabilir, opelin sitesine yazdım prof. bir servis istiyoruz izmir'e artık.
Valla garanti sonrası bu gidişle özel servise gideceğim gibi görünüyor.

354270

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence arkas bir kere gittim güzel ilgilendiler ama tüplü arabaların tüpünü söküyorlar çünkü bakımı binanın 2 kat altında yapıyorlarmış 30 ytl söktürme farkı alıyorlardı ama diğer servisleri bilmiyorum

sakal_25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu durumda arkas öncelikli opaz ikinci öncelikli kalıyor.