Servis hırsızlığı önleme sistemi

Leon91

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba, aracımla bugün hastaneye gittim 15 dakika pakta bekleyip işlerimi hallettikten sonra kontağa bastım, araba hırsızlığı önleme sistemi uyarısı aldım, bir süre bekledim olmadı, yedek anahtarla denedim olmadı, yani napcam bilmiyorum araç kaldı otoparkta, başına gelen ya da çözümü bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim model 2015, benzin-lpg

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba kardeşim, konuyla ilgili daha önce aracımı satın almadan belli başlı özelliklerine bakarken bunu görmüştüm. Yanılmıyorsam, aracını stop ettikten sonra yanlışlıkla anahtarını L şeklinde yapıp çevirmiş olabilirsin. Aslında sistem otomatik kendi devreye genelde girmiyor, akü vs. problemi yani dışarıdan arabaya müdehale edildiğinde beyinsel bir problem olmadı için
İlgili videoyu ekliyorum, umarım sorununu çözer.

Ayrıca konuyla ilgili aramalarda aynı sorunları yaşamış birileri ve çözmüş kişileri kontrol edin derim

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Cemil

Leon91

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
Çözüme bugün ulaştım arkadaşlar, sorun aküdeymiş, yeterince güç alamadığı için hırsızlığı önleme sisteminden çıkamamış, aküyü değiştirince herşey düzeldi

onrgcgl

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
2 yıl önce bi arkadaşımın corsa c aracında buna benzer bişe geldi başıma onda da akü zayıf olduğu için hırsızlık alarmına düştü ve ben farketmedim üstüne gittim biraz arabayı çekiciyle götürmek zorunda kaldık ve immo yu yeniden programlamak zorunda kaldık😊 yani diyeceğim oki siz siz olun böyle Bi durumda bilinçli hareket etmek lazım benim gibi yapmamak lazım 😂

• Beğen
Tepkiler: OKANCAANNN

Sametunlu

Kayıtlı Kullanıcı
20-Denizli
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba, aracımla bugün hastaneye gittim 15 dakika pakta bekleyip işlerimi hallettikten sonra kontağa bastım, araba hırsızlığı önleme sistemi uyarısı aldım, bir süre bekledim olmadı, yedek anahtarla denedim olmadı, yani napcam bilmiyorum araç kaldı otoparkta, başına gelen ya da çözümü bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim model 2015, benzin-lpg
Merhaba kardeşim aynı sorun bende bu hafta oldu aracım opel astra 2015 benimde. Bu olayı herkez aküden bilmiş fakat alakası yok aracın kumandasının içinde bir alıcı var ve bu alıcıyı araba okumayınca maymuncuk yada benzeri bir şeyle aracı çalıştırmaya çalışıyoruz sanıyo yani hırsızlık önleme sistemi bu olay yüzünden aktif oluyo anahtar dönüyo fakat araba marş almıyo benim yedek anahtarla hiçbi problem olmadan çalıştı ama ana anahtarda bu olayı yaşadım anahtarın içinde bobin varmış o tamir edildi ana anahtar da da şu an bi sorun olmuyo kendim de sanayiciyim fakat tamirci deyilim ama çok opelci tanıdığım var hemen zaten anahtardan olduğunu anladılar ve olayı kısa sürede çözdük yedek anahtarın yoksa aracın ana anahtarıyla aç kapa falan yap biraz uraşınca çalışıyo 10 15 dk falan