Servis hakkında

tarki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam;

Cumartesi günü aracım ilk kez servise girecek. aracım 20110 model corsa 1.2 eastronic 14500 km.de.... servis ücreti 374 tl, (bonus word ve maksimuma 3 taksit :D ) başka bir fiyat süprizi ile karşılaşırmıyım diye sorduğumda , baskı balatalar değişebilir dedi + 200 tl ...(eastronic diyeti bu olsa herhalde)...

ilk servis malum, fiyat + dikkat edilmesi gerekenler + standart bakım dışında neler kontrol ettirilebilir + kalibrasyon yapabilirmiyiz v.s v.s ....

tecrübeyle sabit görüşlerinizi bekliyorum....

Son düzenleme:

COSMO.55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam;

Cumartesi günü aracım ilk kez servise girecek. aracım 20110 model corsa 1.2 eastronic 14500 km.de.... servis ücreti 374 tl, (bonus word ve maksimuma 3 taksit :D ) başka bir fiyat süprizi ile karşılaşırmıyım diye sorduğumda , ön balatalalar değişebilir dedi + 200 tl ...(eastronic diyeti bu olsa herhalde)...

ilk servis malum, fiyat + dikkat edilmesi gerekenler + standart bakım dışında neler kontrol ettirilebilir + kalibrasyon yapabilirmiyiz v.s v.s ....

tecrübeyle sabit görüşlerinizi bekliyorum....
benim araç y.astra 1.6 180 cosmo,benden 4 yıllık bakım servis ücreti olarak eğer kabul edersem 2400tl istediler kilometre sınırsız 4 yıl boyunca,zamlardan şundan bundan da etkilenmeyecekmiş,yıllık ortalama 600tl yapıyor belki sizin için bi faydası olur,tabiki sizin model farklı daha düşüktür eminim.

zafim2002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
14.000 de balata bitmez. Ben eski Zafiramda 50.000 km yaptim (2. kez TR ye geldigimde) ve TR de izinde iken degistirtdim (Yer Eskisehir, Özel Service). O yüzden tavsiyeleri kulak ardi etmelin derim.

Kolay gelsin.

anulmustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet yağını filtrelerini rutin kontrolünü yaptırın yeter. Bu arada serviste sanırım yağ değişim kampanyaları da var bu aralar. filtreler ve 4lt. yağ dahil 100 tl diye biliyorum.
saygılar.

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim arabanın bakımı en son 80.000 km de oldu ve ön balatalar yeni değişti. (arkalar değişmedi.) Orjinal veya kaliteli balata kullandıktan sonra ve frenler gereksiz kullanılmadığı sürece bu km normal bence.