servis fiyatları yardım..

snatra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar..arabamı yeni aldım bi özel servise gittim bakım yaptırdım.bujiler,yağ,yakıt,hava,polen filtreleri,antifrizi ve yağı değişti balatalara alt takıma falanda baktırdım toplam 130 ytl para aldılar.daha sonra araç teklemeye başladı arıza lambam yanmadı ama.tekrar gittim bujilerden biri arızalı dediler yenileri takıldı ama tekrar yapmaya başladı.buji kablonuz arızalı dediler ve orjinal olmayan hiç duymadığım bi marka cıkardılar ve 90 ytl dediler(orjinali 270 dediler'gm') taktırmadım ama.
1-bakım ücreti normalmi?
2-buji kablosunun fiyatı yan sanayi olarak fazla diilmi?

candan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bakım ücreti normal gibi, bu konularda emin olabilmek için sanayide opel parçası satan dükkanlardan karşılaştırma yapabilirsin.bence en sağlıklısı budur...
hatta internette googleden opel parça diye arattırıp online parça ve bakım setleri satan bir siteye ulaşıp oradanda fiyatları araştırabilirsin...

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bujilerin hıcbırınde sorun yoksa ve hala teklıyorsa buyuk ıhtımalle bujı kablolarında arıza vardır.degıstımeyı deneyın...

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar..arabamı yeni aldım bi özel servise gittim bakım yaptırdım.bujiler,yağ,yakıt,hava,polen filtreleri,antifrizi ve yağı değişti balatalara alt takıma falanda baktırdım toplam 130 ytl para aldılar.daha sonra araç teklemeye başladı arıza lambam yanmadı ama.tekrar gittim bujilerden biri arızalı dediler yenileri takıldı ama tekrar yapmaya başladı.buji kablonuz arızalı dediler ve orjinal olmayan hiç duymadığım bi marka cıkardılar ve 90 ytl dediler(orjinali 270 dediler'gm') taktırmadım ama.
1-bakım ücreti normalmi?
2-buji kablosunun fiyatı yan sanayi olarak fazla diilmi?
bakım ücreti normelde buji kablosunun fiyatı bi hayli yüksek 45-60 ytl arasında değişiyor normalde

atillaoral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi fiyat.Bu işlemleri bir yetkili serviste yaptırsaydın 500 e belki çıkardın ordan.

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yağ-yağ filtresi-hava filtresi-benzin filtresi-antifriz-polen filtresi bunlar için yetkili servise 260 ytl verdim