servis çağrısı

xeon_bilis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugün babam servisten arandığını söyledi. araca program yükleneceği (garanti kapsamında) söylenmiş. babam pek anlamamış ama bazı problemler içinmiş şasi numarasına göre çağırıyorlarmış. acaba aramızda benim gibi çağırılan yada bu uygulamayı yaptıran var mı?(araç 08 astr h 1.3 cdti sedan enjoy)

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra sedanlarda yazılım güncellemesi yüklendiğini duymuştum korkulacak bişey yok aracın performansını arttırmak için yapılıyor

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugün babam servisten arandığını söyledi. araca program yükleneceği (garanti kapsamında) söylenmiş. babam pek anlamamış ama bazı problemler içinmiş şasi numarasına göre çağırıyorlarmış. acaba aramızda benim gibi çağırılan yada bu uygulamayı yaptıran var mı?(araç 08 astr h 1.3 cdti sedan enjoy)

Araban kac model benimki 2009 1.3cdti beni de cagiracaklar mi acaba diye merak ettim

xeon_bilis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün yaptırdık güncellemeyi. yakıt kaynaklı arıza lambası yanmasının önüne geçmek için yapılmış bu sürüm.

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi ya. performansa değişiklik yok dimi??

xeon_bilis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben serviste taktirdim chip.:D
babam sorduğunda adam aval aval baktı önce:D. bende böyle böyle powerbox chip tuning v.s diye anlattım. adamın jeton geçte olsa düştü ve yapacağını yaptı. şimdi yine babamı ikna için uğraşıyorum:(.bu adamları nasıl servise koyuyolar anlamadım:confused: