Servis baskı balataya 1500 tl fiyat çekti ?

crazyboy93

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa c aracım baskı balata bitti değişmem gerekiyor yetkili servis 1500 tl fiyat çekti sanayiye gittim orada kodlama falan parçası bin tl ye yakın tutuyor ve baskı balata parçası garantili değilmiş servisteki 2 yıl garanti verdi ne yapayım sizce teşekkürler .

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
300 400 lira için servis daha mantıklı önemli parçalarda servis ve orjinal parça her zaman daha mantıklı.

imla hataları için affola mobil gönderi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Opel clup kartın varsa parça ve işçilikte indirim yapılıyor. Piyasada orijinal parça yok, orijinal parçaya yakın kaliteli yan sanayi ürünler var. 2 sene garanti, uzun ömürlü bir iş ve araca bineceğim diyorsan servisi öneririm. Son aldığım aracın baskı balatası orijinal değil, pedal daha sert, vites geçişleri daha kemikli, özellikle 5 nci viteste performans kaybı var.

crazyboy93

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baskı balataya neye gore farantı verıyomus onu ıyıce bı ogren derım kullanıcı hatası deyıpte basından savmasın sonra senı bısey oldugunda..
1000 tl dısarda bence cok buyuk bı rakam degıscek parcaları 2 yerdede ogren derım fıyatları ıle dısardakı rulman dahıl mı o fıyatı soyluyor? netten arastr parca fıyatlarınıda bakmadan degıstrme luk marka kullan baskıyıda opelınkı ıle aynı olması lazım dıye hatırlıyorum

Stormingful

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

Geçen yıl benim aracın da baskı balata ve bilyası değişti. Yetkili servis indirimler dahil 1200 küsürfiyat vermişti, sanayide LUK marka baskı balata ve FTE bilya ile işçilik toplam 560 TL ödedim.

Üzerinden çıkan baskı GM damgalı Valeo, balata GM damgalı Sachs'tı.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
1.7 ye 2 sene önce güçlendirilmiş balata ile baskıya 350 lira fte bilye ye 160 lira 100 lirada işçilik verdim.