Şeritte kalma destek sistemi kullanılamıyor.

Erdy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2018-06-15 18.28.06.jpg
Merhaba arkadaşlar,
Opel Astra K aracımda arada bir böyle bir hatayla karşılaşıyorum. Araç seyir halindeyken vites kolunun önündeki tuşa bastığımda aynı hata tekrar görünüyor. Sensörle ilgili bir sorun olabilir diye düşünüyordum ama araç yarım saat kadar park halinde bekledikten sonra tekrar devreye girebiliyor. Son zamanlarda daha sık karşılaşmaya başladım.
Teknik servis de çözüm bulamadı. Karşılaşan ve çözüm bulan varsa yardımlarınızı esirgemeyin. Şimdiden teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: KALECİK26

KALECİK26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ekli dosyayı görüntüle 988
Merhaba arkadaşlar,
Opel Astra K aracımda arada bir böyle bir hatayla karşılaşıyorum. Araç seyir halindeyken vites kolunun önündeki tuşa bastığımda aynı hata tekrar görünüyor. Sensörle ilgili bir sorun olabilir diye düşünüyordum ama araç yarım saat kadar park halinde bekledikten sonra tekrar devreye girebiliyor. Son zamanlarda daha sık karşılaşmaya başladım.
Teknik servis de çözüm bulamadı. Karşılaşan ve çözüm bulan varsa yardımlarınızı esirgemeyin. Şimdiden teşekkürler.

---- Seri mesaj engellendi. Mesajlar birleştirildi. (Opel Forum) ----

benim aracımdada yaptı ben araba sıcakta kalınca güneş altında radarın kızmasından olduğunu tahmin ediyorum

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Hasip