selamlar!!!

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: selamlar!!!

fahri16 link' Alıntı:
Valla bende şaşırdım direk sorunca kesin tanıdık dedim :eek:. kırcaali liyim bende.
kırcalı şurası zaten burdan bağırsan duyarlar senı :D bursanın neresınde sın hurrıyette mı oturyorsun

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
e madem oralısın ınsan bı yazar nerden olduğunu ben razgrad lıyım

Sinan forumda Muhacir arıyor :) vay kardeşim ben Konyalı bulamadım sen muhacir kardeşlerimi bir anda yakalıyorsun :)

Bu arada Fahri bey hoşgeldiniz!

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Sinan forumda Muhacir arıyor :) vay kardeşim ben Konyalı bulamadım sen muhacir kardeşlerimi bir anda yakalıyorsun :)

Bu arada Fahri bey hoşgeldiniz!
yavuz naptın bugun törenlere fılan katıldınmı bı ara gorevlıyım fılan demıştın galıba

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sinan bugün sorumluluk sınavlarında görevliydim sabah 10 akşam 5 arası artı cumartesi günü de görevliydim.. Haaa bu arada bu işlerden öğretmene para yok :)

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Sinan bugün sorumluluk sınavlarında görevliydim sabah 10 akşam 5 arası artı cumartesi günü de görevliydim.. Haaa bu arada bu işlerden öğretmene para yok :)
e okadar da fedakaelık yap artık canım  general_Applause

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Doğruya unuttum biz 2.437₺ para kazanıyoruz. Hepimizin son model arabası var. Borcumuz yok! Çoluk çocuk yok! Vaktimiz bol! :) ben hafta içi 30 saat derse gireyim iki gün sabahtan akiama nöbet tutayım. Kendi çocuğumdan çok başkasının bebesini düşüneyim "eer biraz da fedakarlık" şakası bile berbat! Neyse zihniyet hep böyle hacım boşver

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Doğruya unuttum biz 2.437₺ para kazanıyoruz. Hepimizin son model arabası var. Borcumuz yok! ևoluk çocuk yok! Vaktimiz bol! :) ben hafta içi 30 saat derse gireyim iki gün sabahtan akiama nöbet tutayım. Kendi çocuğumdan çok başkasının bebesini düşüneyim "eer biraz da fedakarlık" şakası bile berbat! Neyse zihniyet hep böyle hacım boşver
yavuz ben şimdı nasıl çalıştığımı anlatırssam senınkı benımkının yanında hava gazı kalır ben yollara çıktığım zaman evın yuzunnu unutuyorum  sen hıc olmazsa her aksam evındesın  ve senın kadar da kazanmıyorum onun ıcın otur oturduğun yerrde  :(

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
yavuz ben şimdı nasıl çalıştığımı anlatırssam senınkı benımkının yanında hava gazı kalır ben yollara çıktığım zaman evın yuzunnu unutuyorum  sen hıc olmazsa her aksam evındesın  ve senın kadar da kazanmıyorum onun ıcın otur oturduğun yerrde  :(

Sinan bizimkisi de ağır yüklü bir iş adamın beyni çürüyor! Neyse uzatmayım. :(

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

biri muhacirlik mi dedi :) hoooopppp ben geldim dedem sağolsun :) DELİORMANNN