Selamlar saygılar

İrfan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra sedan dizel otomatik araç aldım dokunmatik Android ekran ve kamera sistemleri ile ilgili bilgiler alabilirmiyim teşekkürler

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Aramıza hoşgeldiniz, ilgili bölümlerde konu acarak istediğiniz soruyu sorabilirsiniz hocam.

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Hosgeldiniz irfan bey

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz..Bu konuda destek veren arakdaş uzun süredir foruma uğramıyor...Ama kullanan arkadaşlar yardımcı olabilirler belki !...

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Necvox platinum 1033 (7inch)
Screenshot_20191010-110615__01.jpg

ve newfron an06 (10 inch yatay)

Screenshot_20191010-111435__01.jpg

kullandım.

Ben oem multimedyalara çok sıcak bakmıyorum. Hiç bir uygulama yüklemezseniz performasları çok etkilenmiyor. İş görüyorlar. Ama google haritalar, youtube vb uygulama yükleyip bir de bu uygulamaları güncellerseniz sapıtmaya başlıyorlar. Geneli 16gb hafızaya sahip. Sistem bu 16gb nin en az 12 13gb nı kullanıyor. Play store girip bsktığınızda uygulamalara ayrılan yerin 1gb olduğunu görüyorsunuz. Flash disk ve hafıza kartı desteği çoğunda var fakat bu alanı uygulama yüklemek için her uygulamada kullanamıyorsunuz. Eğer oem multimedya almakta kararlı iseniz ve bahsettiğim gibi uygulama yükleyecekseniz navimex'in 4gb ram 32gb hafıza 8 çekirdek işlemcili modelini alabilirsiniz. Ekran 7 inc yeterli seviyede. Aslında görünüm olarak en iyileri 10 inc tesla modeli
Screenshot_20191016-105615.jpg
olanlar ama performans ve kapasite olarak bahsettiğim navimexin yanından geçemeyecek durumda piyasada satılanlar. En fazla 2bg ram lileri var uzun vadede pişmanlığa sebebiyet verebilir.
Hangi oem multimedya olursa olsun çok kaliteli bir ekran, dokunmatik hassasiyeti beklemeyin. Ama araca en uyumlu sistemler oem multimedyalardır.

Bir önerim de tablet
Görüntüleme: https://youtu.be/d-H_yDVSlIA

Seçeceğiniz tablete göre oemlerden çok çok kaliteli sistemler oluşturabilirsiniz. Ben videodaki volkan beyle görüşmüştüm.

Screenshot_20191010-085414__01.jpg

9.7 inch samsung s2 tableti dikey olarak yerleştirme projem vardı (Tesla tipi). Tabletin sığması, iptal olacak 4lü esp bagaj açma tuşlarına çözüm bulunması, teyp çerçevemin kargoyla zonguldağa gönderilmesi, sonuçta ortaya çıkacak sistemin uyumluluğu stabilitesi ve görünümün hoşuma gidip gitmeyeceği gibi konular kafamda şüphelere neden olunca şimdilik erteledim.

Ben cd300 teybime Bluetooth bağlantısı yaptım,
Screenshot_20191010-104315__01.jpg
cep telefonumu (6.3 inch, 8 çekirdek, 6gb ram, android 9) kullanıyorum. Çok memnunum, tüm işimi görüyor. Ve performans ve kalite olarak tablet dahil hiçbir sistem telefonun yanından geçemez... Ekran büyüklüğü olarak ta Tesla tipi olmadıktan sonra takılacak 7 inc oem ekranın büyüklüğü telefondan çok fazla değil.

Bu mevzuyla ilgili bir konu açmak istiyordum aslında ama buraya yazmış bulundum. konunun başlığı multimedya seçimi vb. Olarak revize edilebilirse daha iyi olur sanki...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Zafer715 ve Cemil

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Tableti yerlestirsen bile arac baglantisini yapamazsin sesi kulaklik girisinden alman gerekir hoparlor ayari yapamazsin bisuru skinti

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Tableti yerlestirsen bile arac baglantisini yapamazsin sesi kulaklik girisinden alman gerekir hoparlor ayari yapamazsin bisuru skinti
Araca entegrasyon işini ben yapmıycam ki videosunu paylaştığım kişi yapacak. Bu işi yapıyo kendisi elektronikçi...
Videolarını bir izleyin bakın tabletten oem multimedya vb. süper işler yapıyor...

• Beğen
Tepkiler: Cemil ve Zafer715

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ben cd300 teybime Bluetooth bağlantısı yaptım,
Screenshot_20191010-104315__01.jpg
cep telefonumu (6.3 inch, 8 çekirdek, 6gb ram, android 9) kullanıyorum. Çok memnunum, tüm işimi görüyor. Ve performans ve kalite olarak tablet dahil hiçbir sistem telefonun yanından geçemez... Ekran büyüklüğü olarak ta Tesla tipi olmadıktan sonra takılacak 7 inc oem ekranın büyüklüğü telefondan çok fazla değil.

Bu mevzuyla ilgili bir konu açmak istiyordum aslında ama buraya yazmış bulundum. konunun başlığı multimedya seçimi vb. Olarak revize edilebilirse daha iyi olur sanki...
Tablet ön konsolu baya bi kapladığı için telefona bende sıcak bakıyorum..Eğer ki tüm multimedia-navi özellikleri çalışacak şekilde ayarlanıyorsa,Yani direksiyondan medya ve telefon cevaplama tuşuna erişim olursa bende yaptırmak isterim..

• Beğen
Tepkiler: omeroz

anidem

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Cd400 plus teybimde Bluetooth yok. Bunu aktifleştirmenin bir yolu varmı acaba. Config menüsünde telefon ayarları menüsü yok. USB aux vs var ama Bluetooth niye yok anlamış değilim. Aracım 2014 1.6 136 hp sport hatchback

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
A
Tablet ön konsolu baya bi kapladığı için telefona bende sıcak bakıyorum..Eğer ki tüm multimedia-navi özellikleri çalışacak şekilde ayarlanıyorsa,Yani direksiyondan medya ve telefon cevaplama tuşuna erişim olursa bende yaptırmak isterim..
Abi aklına ne geliyorsa fazlası var eksiği yok... Ben çok uzağım zonguldağa. Kargoyla parçalarımı göndermek ve görmeden yaptırmak istemiyorum. Aramızdan zonguldak'a yakın olan biri yaptırmak ister ve gider yaptırırsa, bizler için de yapacak kişinin elinde altyapı oluşmuş olur...

• Beğen
Tepkiler: Cemil