Selamlar arkadaşlar...

bilalkaytan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lpg tankını bitirip benzinde kullanın bi süre. Egzozdan çiğ benzin atıyormu ona dikkat edin. Bu şeklide sorun hala devam ediyorsa usta haklı çıkacaktır. Fiyat konusunda bilgi sahibi değilim ancak biraz yüksek gibi geldi.
eksozda benin atma sorunu yok kesinlikle...dün yine bi depo benzin aldım lpg vanasını tamamen kapattım... depoyu bitirip bakacagım eğer sorun kalmazsa devam yoksa sorun devam ederse yaptıracagım mecbur...fiyat verebilecek daha önce aynı konudan muzdarip olan arkadaşlar varmı ???

CARBON95

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eksozda benin atma sorunu yok kesinlikle...dün yine bi depo benzin aldım lpg vanasını tamamen kapattım... depoyu bitirip bakacagım eğer sorun kalmazsa devam yoksa sorun devam ederse yaptıracagım mecbur...fiyat verebilecek daha önce aynı konudan muzdarip olan arkadaşlar varmı ???

Bu şeklide kullandığınızda sorun çıkmayacaktır. ama ne zaman lpg nin vanasını açıpta kullandığınızda sıkıntınız yeniden başlayacak. üstüne basa basa söylüyorum. Sizin sorununuz lpg sisteminde.

bilalkaytan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu şeklide kullandığınızda sorun çıkmayacaktır. ama ne zaman lpg nin vanasını açıpta kullandığınızda sıkıntınız yeniden başlayacak. üstüne basa basa söylüyorum. Sizin sorununuz lpg sisteminde.

İnşallah dediğin gibidir LPG de nerede ama ? LPG ustası lpg de sorun yok dedi.LPG bakımlarını yaptırdım sıkıntı olmadığını söyledi.Yine görtüreceğim. Eğer başka usta LPG de sorun yok derse:D sana getirecegim arabayı sen halledersin abi :)

Sinir oldum bu arabaya...

bilalkaytan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamamen lpg ayarlı şanlıurfa kaplan otoda ayar yapıldı.iyi bir ustaya denk geldim.çok teşekkür ederimm...

bilalkaytan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sadece lpg ayarı yapıldı. zaten ben olayı anlattım usta güldü.1 dk içinde sorunum halloldu.Allah kimseyi kötü,para için adamı sömüren ustalarla karşılaştırmasın...

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpgcinize sorma şansınız var mı acaba ne ayarı yapmış? Lpgciye ayar yaptırayım, bendede aynı sorun var

bilalkaytan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg ye geçiş derecesi 30 dan 25 dereceye düşürüldü hocam