selam arkadaşlar =)

insect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hepinize Merhaba ..

Kamil uzun
istanbul /cerrahpaşa
kadirhas üni sigortacılık 2. sene =)

2010 Corsa D :)

insect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hosbulduk arkadaslar sureklı aktıf kalmak dılegıyle :)

DalyaNTurguT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldin Kamil, keyifli forumlar...

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoşgeldiniz keyifli forumlar

sizi ve aracınız CoRsA TEAM e bekleriz

kdz67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hosgeldın...hos sohbetler

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hosgeldin... Odak ile ilgili problemini okudum.. gercekten gecmis olsun... ne ugrastirmislar yav.. Arkas ta boyle olay var mi duymadim.. ama nispeten daha iyidir diye dusunuyorum..

insect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hosgeldin... Odak ile ilgili problemini okudum.. gercekten gecmis olsun... ne ugrastirmislar yav.. Arkas ta boyle olay var mi duymadim.. ama nispeten daha iyidir diye dusunuyorum..

Hoşbulduk öncelikle sağol =)
arkasta samimi bir arkadaşım işe girdi satış temsilcisi olarak orda böle problemler olmadığını söledi bide arabayı siz satın aldıktan sonra evinize posta ile bir dosya gibi birşey yolluyolarmış direk almanyaya iletmeniz için sorunlarınızda böle birşey varmış arkasta arabayı verirken veriyolarmış ama bana ne dosya ne bişey verdiler işte arkas bence daha iyidir alışverişim olmadı ama duyumlarıma göre ODAK tan iyi olucağı kesindir gerçekten allah kimseye yaşatmasın bu tür talihsizlikler devamsızlıktan dersten bile kalıyodum az daha bu adamların işgüzarlığı yüzünden yaktığım benzin parasıda cabası bide şöle bir olayla daha karşılaştım arabayı servise bıraktıgımda benzin yarım depo dielim aldığımda çeyreye iniyor bir kaç kere böle oldu en sonunda bende test sürüşünde arkdaşla çıkmak istiyorum dedim adamlar arabalarımızı gavur arabası gibi sürüyor ani kalkışlar 5 bin devirde vites atmalar araç 1.2 zten benznmı dayanır 5 bınde vıtes atnca vede ani frenler vs vs herşey buldu beni anlıcağın =)