selam arkadaşlar,yeniyim,opel almayı düşünüyorum,yardımcı olurmusunuz?

corsa-c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
madem izmirlisin,karabağlarda egegüven,çınarlıda izmat,bornova ağaçlı yol arkası star opel var.bu 3 serviste daha önce opel turkiye'de çalışmış tecrübeli elemanlar var.bence araba almadan öncede bu servislere ne model araba alacağına dair danışırsan nede belki bildikleri titiz müşterilerinde güzel araçlar olabilir.başlangıç olarak iyi bir araçla başlamak senin için daha iyi olur.
genel kanı şöyle oluyor, insanlar öyle yada böyle bir araba alıp sonra servise getiriyorlar "usta ben bu arabayı aldım,nasıl bi bakıver!!!.ustanın genel tavrı nasılsa bu aracı almış,kazalarını veya hatalarını söylese sizin baştan araca soğudunuz anlamına geliyor.1-2 ay içindede elden çıkarmayı düşünmeye başlıyorsunuz.hatta aldığınız fiyatın altında satmayı bile düşünüyorsunuz.bu yanılgıya düşmeyin.sonuçda para sizde acele etmeyin diyorum ve bahsettiğiniz servisler size yardımcı olacağını yada aracın pazarlığını bitirmeden önce muhakkak bir servise göstermenizi tavsiye ederim.baştan vereceginiz 3-5 kuruşu sonra içiniz sinerek araca binmenizden daha güzel bir şey olmaz.
şimdiden sana kolay gelsin,iyi insanlarla ve iyi arabalarla karşılaşmanı dilerim.