sekman attırıcaz

selamualey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pazartesı goturucektım ama cuma gunu arabadan subab sesı geldı bende aradım ustayı getır dedı arabada yag yak ma var subsab sesı bırde dıreksıyon kutusunda balans varmıs daha once goturdugumde ozgur usta sekman atmamız gerekıyo dedı ama acmadan kesın sonuc alamayız dedı dıreksıyon kutusuda tamır olacakmıs bugun aradım ustayı daha acamadım cok yogunum dedı aksam yada pazar sakın kafa ıle acıcam dedı bakalım ne kadar masrafı olcak:mad::sopa:

Sadece Subap ile geçiştirirseniz, alt bölüm zayıf ise gene aynı oranda yağ yakacaktır. Segman da atsanız iyi olur.

acalım da bı bakalım ne cıkıcak belkıde komple yaptırıcaz

acalım da bı bakalım ne cıkıcak belkıde komple yaptırıcaz

Eğer binici isen bence motor açılmışken komple yaptır komple demek sıfır hataya kadar inmek demektir. Maddi imkan ve binici biri isen mutlaka değerlendir derim.

geçen benim meggy de yağ eksiltiyodu usta motor gidik dedi , ancak motoru açtık subap lastiklerinin gitmiş olduğunu gördük piston ve blok ölçüldü aşınma %7 çıktı ama yinede segmanları yeniledik 125 tl segmanı alttan alıyorlar motor inmiyor , ayrıca ekzantrik gaydları 3 tanesi iyi aşınmış egzantrik değişti 160 tl siboplar sibop lastikleri fincanlar filan 1000 tl ye mal oldu ama gerçekten araba motor sıfır gibi oldu çekiş çok düzeldi , Ben turbo yağ veriyor sanıyordum ama turboda bir sorun yokmuş
eee bu kadar içini dışını bildiğim bir aracıda 5 sene değiştirmeden binmeyi düşünüyorum

4 sene binerim heralde komp le motor ne kadara cikar acaba?

4 sene binerim heralde komp le motor ne kadara cikar acaba?

Uzunca bir zaman ve bence maddi imkan el veriyor ise komple için fiyat alman senin için her zaman artı demektir. ;)

bu gun ustanın yanına gıttım ust kapaktakı subab lastıklerı degısıyomus ben orda ıken rektefecıde geldı olctu sorun yokmus blokta pıstonlar degısıyo sekmanlar degısıyo toplam malıyet 1200 1300 tl gıbı bunun yanı sıraa dıreksıyon kutusu tamırıde olcak oda 300 400 gıbı mars motorunda ses varmıs ona bakıcak trıgerıde degıcek yanı toplam 2000 tl yı bulcak heraldeee

usta normal sonucta bınıyosun araca bu degısımı yapıp bakımlarınıda duzenlı yaptınmı gene senı bı 4 5 sene goturur aracın hayırlısı olsun gule gule kullan

eyvallah cumlemızın ıns

Geri