sedan kasa tavanda(dışardan) 2 önde 2 arkada 4 delik 1cmye 10cm plastik

sansibl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunlar nedir? gece farkettim resimleyemedim. biri düşmüş boş kaldı arabanın tepesi en kısa zamanda resimlemeyi düşünüyorum. yaklaşık 1cm ye 10 cm ufacık plastik parça nerden bulabilirim? şimdiden tşklr.

edit: muhtelif kereler konu açılmış.özür dilerim. konu kilit detecdet. ama silmeyelim googleden pageranklarımızı artırabilitesi var. tşklr.

burdan

Son düzenleme:

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
O parça port bagaj kapakları düşmez, çalınır. Sponsorumuz opelparcaci.com da mevcut.

sansibl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sipariş verdim beyler geliyor 9 lira

bi gelsin görelim yerine uyacak mı rengi tutacak mı. ey allam araban mı var derdin var.

burdan

sansibl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pr_01_748_max.jpg

beyler parça bu (2 parçadan oluşuyor) altta kasa üstte kapak 10ila 12cmlik bir plastik. Bende kaybolan, üstteki düz parça. formumuzun da sponsoru olan http://www.opelgm.com/index.php dan şipariş ettim 2 günde geldi (herşey dahil 18 lira falan)

gelmesine geldi de, alttan bak yok, üstten bak yok benim parçaya benzemiyor. Hatta bi ara geri iade etmeyi dahi düşündüm ahhahha :D sonra üstteki parçanın rengi dahil birebir aynısı olduğu keşfettim. iş takmaya geldi ın ıhh kırarım endişesi ile sanayiye. 2 tane kaportacıya gittim abi daha evvel takmadım elimde kalır dedi diğeri camcıya yönlendirdi. camcı ince işlerden anlarmış güya. o da takmadı. geldim bi elektrikçiye tesadüfen, adam bi baktı yerine bi de parçaya. ben de cesaretlendirdim. elini korkak alıştırma, kırılırsa yenisini sipariş ederim diye. 3 kişi koyulduk takmaya. aman allahım bu opellerin bi yerine kimse dokunmasın diye ne fırıldaklıklar,:rolleyes: ne teeknoloji? altı üstü bir plastik ama 50 yerinde sekmanlar var, bu aparatın takıldığı, arabanın tavanında önden arkaya kadar uzanan çıta var . önce onu kaldır, eski kasayı çıkart, sonra bunu monte et göbeğimiz çatladı. face booktaki grubumuzdaki bi arkadaş uyarmıştı takarken kırabiliteniz var fazla sipariş verin diye. şükür kırmadan taktık.

herkese tşklr iyi forumlar.

Son düzenleme: