Sedan Edition?

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sedan Edition?

ibida link' Alıntı:
hakem heyeti kararının sonuçlarını yayınlarsan seviniriz. bu arada spor ve cosmolarda el freni elektronik. bizimki gibi manuel değil. onun sistemini bizim arabaya nasıl taksınlarki kol dayamasını 1000-1500tl.ye taksınlar?
kol dayama takılması için illa elektronik park freni olmasına gerek yok.normal el freniyle de takılıyor.hatta yurt dışındaki araçlarda var.hakem heyeti sıkışıklıgından dolayı resmi başvuruyu yapamadım.tatilde gel hızlandırıp hallederiz dedi ordan bir tanıdık.bu aralar gidip o işi de halledeceğim inşallah.sonucunu paylaşırım.

farukefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum, astra sedan 1,3cdti edition aracımda kol dayama yok, arkadaşın dediği gibi piyasada satılan ürünler çok dandik. almaya değmez ama internette araştırırken irmscher'in astra j için satılan kol dayamasını buldum
http://www.irmscher.de/int_shop/int_shop.php?todo=detail&artnr=i3017072&carid=3001&root=25&detail=exterieur
143 euro gibi bir rakam ama hemen hemen orjinal kalitede. 1-2 ay içerisinde getirtmeyi düşünüyorum, ilgilenenler araştırabilirler.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

farukozkaplan link' Alıntı:
aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum, astra sedan 1,3cdti edition aracımda kol dayama yok, arkadaşın dediği gibi piyasada satılan ürünler çok dandik. almaya değmez ama internette araştırırken irmscher'in astra j için satılan kol dayamasını buldum
http://www.irmscher.de/int_shop/int_shop.php?todo=detail&artnr=i3017072&carid=3001&root=25&detail=exterieur
143 euro gibi bir rakam ama hemen hemen orjinal kalitede. 1-2 ay içerisinde getirtmeyi düşünüyorum, ilgilenenler araştırabilirler.
ayınısı opel onatçada var.yakından gördüm.bu da dandik abi..

farukefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynı marka olduğundan eminsin değil mi? irmscher genelde çok kaliteli bir markadır o yüzden soruyorum. 

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Moralinizi bozmak gibi olmasın ancak orjinalide ses yapıyor ve bana göre kısa. Dirseğimi oraya dayadığımda elim direksiyona ermiyor.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tipi aynıydı.orjinali kadar kaliteli durmuyor.orjinal kol dayamalarda da ses şikayeti duymuştum.ama serviste o sıkıntı çözülüyor diye biliyorum

momdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar ben de makyajlı kasa astra edition hb 1.6 115 var aracım da kol dayama destesği var ayrıca hız sabitleyici de var aracı bayram öncesi aldım özellikle makyajlı kasayı bekledim hb ile sedan edition arasın da böyle bir fark olacağını sanmazdım ozaman yeni sedanlar makyajlı kasa değil aracımı bayramdan 1 ay önce almış olsaydım benim aracım da da olmuycaktı .

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

momdi link' Alıntı:
arkadaşlar ben de makyajlı kasa astra edition hb 1.6 115 var aracım da kol dayama destesği var ayrıca hız sabitleyici de var aracı bayram öncesi aldım özellikle makyajlı kasayı bekledim hb ile sedan edition arasın da böyle bir fark olacağını sanmazdım ozaman yeni sedanlar makyajlı kasa değil aracımı bayramdan 1 ay önce almış olsaydım benim aracım da da olmuycaktı .
sedanlar zaten yeni ve makyajlı.sanıyorum en az 2 yıl daha makyaj gelmeyecek.

byhorizon(tm)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
Arkadaşlar bende sedan edition var.bana araçta kol dayama var diye sattılar araç geldi bi baktım yok.türkiyedeki tüm araçlar böyle dediler.sizin aracınızda var mı?taktırmayı düşünen ya da taktıran var mı?
Bizim araçlara en uyumlu ürünü macaristan malı http://www.armster.com.tr/armster.html  üretiyor.Yanlardan 4 vida ile montajlanıyor,slikon desteğiyle ses falan yapmaz .Burada Fiesta Armster Kolçak Montajı - ClubFiesta.biz fiestaya montajı var fikir verebilir.Ben yaptırırsam bunu alacam.Fiyatı 120-160 tl  arası .
http://www.hepsiburada.com/liste/armster-opel-astra-j-2010-orjinal-kol-dayama-kolcak-siyah-10691/productDetails.aspx?productId=otelf10691&categoryId=20036512&SKU=OTELF10691&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dotelf10691%26fh_lister_pos%3d1%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dastra%255cu0020j%255cu0020kol%255cu0020dayama%26fh_eds%3d%25c3%259f%26fh_refview%3dsearch

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben bunlar bir süreden sonra çok ses yapar diye taktırmaktan çekiniyorum.kol dayama olmaması benim için pek bir sorun teşkil etmiyor.ama istiyorsanız iyi araştırın sonra çok gıcırtı yapıyor