Sedan Edition?

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende sedan edition var.bana araçta kol dayama var diye sattılar araç geldi bi baktım yok.türkiyedeki tüm araçlar böyle dediler.sizin aracınızda var mı?taktırmayı düşünen ya da taktıran var mı?

S

Sercan.Sari

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Sedan Edition?

Benzer bi konuyu başkasıda açmıştı sanırım

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sonuç alamamış değildi sonuç almak için izleyeceği yolları araştırıyordu.hakem heyetine gitmesini söylemiştik

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

konuyu açan bendim .hakem heyetine gideceğim.eğer başka editionlarda var ve bende yoksa işim çok kolay olur anında kazanırım davayı bu nedenle sordum  aracı edition olup kol dayaması olan arkadaş var mı diye.sedancılar bugun forumda değiller sanırım :-[

TeQuiLaS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ne bizim gibi ön siparişle alanlarda ne de sonradan gelen partilerdeki araçlarda Edition donanım seviyesinde ön kol dayama desteği bulunmuyor.

Sonradan ancak yan sanayi takılabiliyor, o da basit duruyor. Orijinal taktırmak için o bardaklıkların olduğu yerin komple sökülüp yerine Sport ve Cosmo'da olan kısmın monte edilmesi gerekiyor. O da sanırım en az 1000-1500 TL'ye malolur  kızgınkırbac

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

opel saolsun adamı sinir etmekten başka bişe yapmaz.haftaya işlerim biraz raatlayacak.aldıgım bayiyi ve opeli hakem heyetine şikayet edeceğim.

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
Arkadaşlar bende sedan edition var.bana araçta kol dayama var diye sattılar araç geldi bi baktım yok.türkiyedeki tüm araçlar böyle dediler.sizin aracınızda var mı?taktırmayı düşünen ya da taktıran var mı?
sen heralde arkada hoparlorlerin olmadıgından da haberin de yok :(( tek kol dayama olsa vitesin altında kırmıızı ısıkta yok

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

M1kemal link' Alıntı:
sen heralde arkada hoparlorlerin olmadıgından da haberin de yok :(( tek kol dayama olsa vitesin altında kırmıızı ısıkta yok
hoparlor olayından haberim var.almadan önce onu öğrenmiştim.hoparlor takar,kırmızı ışığı da kendimiz yapabiliriz ama kol dayamayı yapamayız.sonradan takılanlara baktım çok dandik.taktıranlar da hiç memnun değil.ses yapıyormuş falan.en iyisi orjinali.opel iyi kazık attı millete bu konuda..

ibida

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hakem heyeti kararının sonuçlarını yayınlarsan seviniriz. bu arada spor ve cosmolarda el freni elektronik. bizimki gibi manuel değil. onun sistemini bizim arabaya nasıl taksınlarki kol dayamasını 1000-1500tl.ye taksınlar?