secim hakkında yorum yapan yok mu:)

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yok mu secım hakkında yorumunuz? ben bı ızmırlı olarak ılk yorumu yapayım 30 ılcede 29 chp cıktı buyuksehır b.b chp duruş belli izmir...

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
az once osman baydemir ( diyarbakır belediye başkanı - dtp ) konuşmasını dinledim.. konuşmayı kürtçe kapattı. neden yaptı. ayrıca kendısı apo nun da avukatıdır.

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
az önce yazmıştım. TEHLİKENİN FARKINDA MISINIZ. TÜRKİYE GENELİ DTP %5.6

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
yorum yapmıyorum ve site üzerinde yorum yapılmasını da doğru bulmuyorum çünkü eğer yapılırsa kalpler kırılabilir... sonuçta her partiyi tutan biri olabilir... saygı duyarım...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla Karabükü Mhp Aldı.rafet Vergili.Ama SAfranboluyu Akp :) :D

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta o dtp zaten ap ayrı bı olay ızledınız mı sevınmelerını bıde ya bu kadar bı cogunluk onlara oy verebılıyor ya sız kalkın dagda pkk ıle çatısın o gencecık kardeslerımız şehit olsun sonrada admalara soz hakkı verın hemde meclıste bn bunu anlamıyorum hanı turkıyeyı sozde bolduklerı bı harıta var ya dtp nın oylarının cıktıgı yerlere bakarmısınız bıde aynen oralar nereye gıdıyoruz ne oluyoruz bılmıyorum ama sunu cok ıyı bılıyorum
BU ÜLKE COKK AMA COK BUHRAMLAR ATLATTI TAA OSMANLIDAN BERI KAC DEVLET KURDU KAC DEVLET YIKTI TÜRKİYE CUMHURIYETI KURULALI KAC DEFA HUKUMET DEGISTI ELBET BIR GUN GELECEK BUNLAR GELDIGI GIBI TIPIS TIPIS GIDECEK TIPKI DIGERLERININ GITTIGI GIBI BU ULKE NE GAZETEDEN KUPONLA ALINDI NEDE ZAR ATILIP OYUNLA.. BU ÜLKE DEDELERIMIZIN ATALATIMIZIN KANLARI ILE ALINDI BU GUNLERE GELDI ÖYLE BI KAGIT USTUNE CIZILEN HARITA ILE 2 3 DUZENBAZ ILEDE NE SATILIR NE DEGİŞİR.....

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konunun hassasiyetini göz önüne alarakyapılan yorumların dozajına dikkat etmenizi rica ediyorum arkadaşlar bildiğiniz gibi siyaset ile ilgili konular tartışmaların atışmalara ve kalp kırmalara yol açtığı konular oluyor genellikle
iyi forumlar.

J38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana İZMİR den bi ucuz yollu yazlık bulda oaraya taşıyım evi hiç olmazsa sinirlerim bozulmaz siz İZMİRlileri tebrik ederiz j38 yusuf