Sava Lastik Aldım.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar mevsimi gelmeden indirimli yaz lastiği alma düşüncesiyle yaklaşık 1 haftadır petlas-hankook-kumho bakınırken herzamanki gittiğim goodyear bayisi arkadaş elinde tüm markalar olmasına ve Petlas istememe rağmen ısrarla Sava verelim, sessiz yumuşak lastik dedi. Goodyear yan ürünü imiş. 185X65X15 lastiğin pazarlıkla tanesini 110 tl den aldım ve siboplarıda ücretsiz değiştirdiler. Daha önce ismini duymuştum ama ilk defa kullanıcam. İlk kullanımda oldukça yumuşak ve sessiz geldi. Daha evvel kullanan varmı? iyimi ettim acaba?

Samsung Galaxy S4 Miniden Gönderildi.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Çok kötü lastik değil. Lastik konusunda kullanım şekline göre fiyatta artıyor. Aşırı zorlamadıktan sonra yada ıslak zeminde dikkatli olduktan sonra memnun kalırsınız. Hayırlı olsun.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullanasın. Bir kaç arkadaşım bu markayı kullanıyor kötü diyen pek yok.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Mevsim olarak erken geçiş yapmışsınız. Hayırlı olsun

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
mükemmel bi lastik degil cok sertte degil süper konforlu diyebilecegimiz bi lastikte degil ancak saglam yol tutusu iyi bi lastik bende epey kullandım bi sıkıntısını gormedim. güle güle kullanın

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese teşekkür ederim arkadaşlar. Dediğim gibi petlas kumho aklımdayken lastikçi ısrar etti ve taktı inşallah sorun çıkmaz. Mevsim öncesi 1 ay kadar evvel bilerek aldım çünkü sezonda bu tip lastikleri 125-130 tl den aşağı alamazdım. 3-4 sene kullanacağım bakalım iyi çıkacak mı.

Samsung Galaxy S4 Miniden Gönderildi.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar almış olduğum lastiklerle birtürlü anlaşamadım. Şehir içi kullanmamda önce 2 defa balans bozdu ve düzeltildi fakat geçen hafta şehir dışı yaptım ve 110-120 arası direksiyon hissizliğini, yoltutuşu beğenmedim, tekrar baktığımızda gene balans bozduğu görüldü ve iade alındı.

Üzerine fark vererek GoodYear DuraGrip aldım ve ilk kullanımda mükemmel yol tutuş, sessizlik olduğunu hemen farkettim. Araç kendine geldi, kimyası, sürüşü değişti.

Önceden yazlık olarak Michelin ve Continental kullanmam beklentimi artırdı sanırım. Yeni lastik resimdekidir.

Ekli dosyalar

• DuraGrip.jpg
    DuraGrip.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ekli dosyayı görüntüle 18099Arkadaşlar almış olduğum lastiklerle birtürlü anlaşamadım. Şehir içi kullanmamda önce 2 defa balans bozdu ve düzeltildi fakat geçen hafta şehir dışı yaptım ve 110-120 arası direksiyon hissizliğini, yoltutuşu beğenmedim, tekrar baktığımızda gene balans bozduğu görüldü ve iade alındı.

Üzerine fark vererek GoodYear DuraGrip aldım ve ilk kullanımda mükemmel yol tutuş, sessizlik olduğunu hemen farkettim. Araç kendine geldi, kimyası, sürüşü değişti.

Önceden yazlık olarak Michelin ve Continental kullanmam beklentimi artırdı sanırım. Yeni lastik resimdekidir.

Akif bende GoodYear kullanıyorum ön lastiklere petlas almıştım ama lastik resmen canıma okudu bende sıfır aldığım bu lastikleri aracın arkasına taktırdım yeniden bir çift lastik olarak GoodYear aldım. Çok güzel lastik 10 numara... bundan sonra da bu markadan şaşmam kolay kolay.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bir kez daha bu tür ucuz lastiklerin beklentilerimizi tam olarak yerine getirmediğine şahit olduk, bana göre bu lastiklerin tek iyi yanı fiyatlarının uygun olmasıdır, gerisi boş :(.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim kullandığım şirket aracında da sava var. Evet virajlarda sanki bırakıyor gibi ancak balansın bozulması gibi olaylar lastikten değildir.