Satılık sprint booster

Scrapercar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Satılık sprint booster

Ethem Bozkurt link' Alıntı:
aslında ben düşünüyorum fakat aracı nasıl etkiliyor gerçekten tepkimesi farkediyormu bilemedim :)  yaklaşık 6 aydır alsammı diye düşünüyordum. birde sizin memnuniyetiniz nasıl ? ve son olarak fiyatı ne olur ?
Gaz tepkisi inanilmaz artiyor kirmizi modda. Ozellikle ayagimi gazdan hafif hafif cekmeme ragmen kafamin hala basliga yapisiyor olmasi cok zevkli oluyor araba sanki altindan firlayip gidecekmis gibi :) sebebide normal moda alisinca insan kirmizi mod acik oldugunu bilse bile alisamiyor kirmizi moda yuruyen merdivene bozukken bindiginizde bi sendeleme oluyor insanda onun gibi :) fiyat son bu arada hatta biraz daha anlatirsam gaza gelip vazgeccem sanki satmaktan :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ethem Bozkurt link' Alıntı:
aslında ben düşünüyorum fakat aracı nasıl etkiliyor gerçekten tepkimesi farkediyormu bilemedim :)  yaklaşık 6 aydır alsammı diye düşünüyordum. birde sizin memnuniyetiniz nasıl ? ve son olarak fiyatı ne olur ?
Ethem bey sizin arac otomatik sanirim.
Benim aracim otomatik surekli yesil modda kullaniyorum vites gecislerindeki kararsizlik ortadan kalkti.
Dokundummu beklemeden direk firliyor araba.
Hic kapatmadan yesilde kullaniyorum
Kapatinca hüsran.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ya bırakın dizelciler alsın 140 hp neyinize yetmiyor ahali.  :)

Scrapercar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sprint booster

Arkadaslar hazir alici cikmamisken affiniza siginarak satma islemini askiya aldim. Sprint booster i anlatirken gercekten fikrim degisti. Ozellikle bizim otomatikler icin sart bu cihaz. Tekrar ozur dilerim vaktinizi aldim. Konuyu silebilirsiniz gereksiz olacaksa.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

bülent bey teşekkür ederim. ozaman bende alayım bu üründen. arkadaş satmaktan vazgeçmiş. satan olursa ben alıcı olurum.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şimdi gördüm konuyu, uzun zamandır aradığım ürün, ancak arkadaş satmaktan vazgeçmiş, bence askere gideceksen boşa yatmasın (ben askere giderken ses sistemini satmıştım gelince daha iyisini sattığım fiyata aldım) tekrar satmak istersen ben talibim arkadaşım bu arada fiyat olarak kaç yazmıştın?