satılık sprint booster

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: satılık sprint booster

NumberZOne link' Alıntı:
Alana da satana da hayırlısı olsun, kısmet olursa bir firma ile anlaştım, sorarım ellerinde fazla varsa temin etmek isteyen arkadaşlar için başlık altına yazarım.
uygun fiyat olursa ben de isterim. yalnız firamaya dikkat edin sahte yada yanlış ürün göndermesin . ben dolandırıldım astra h için göndermiş eski versiyon cihazlardan elimde bi tane mevcut şuan, satıcı telefonlarımıda açmıyor.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Ömer abi hayırlı olsun.

Genelde arabanı nerelere park ediyorsun abi akşamları? Birde saat kaç gibi genelde uyursun? Çok aniden merak ettim bu hususları abi, sebepsiz yere, gönlüm çok temizken Allah seni inandırsın vallaha billaha ki bir de o alet nasıl sökülüyor bilen var mı? (:)

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
uygun fiyat olursa ben de isterim. yalnız firamaya dikkat edin sahte yada yanlış ürün göndermesin . ben dolandırıldım astra h için göndermiş eski versiyon cihazlardan elimde bi tane mevcut şuan, satıcı telefonlarımıda açmıyor.

Yok sağlam bir firma, umarım uyumlu olur cihaz buradan da yazarım.

Elinizdeki eski cihazın fiyatı nedir, satmayı düşünürseniz? Önceki aracımı sattığım arkadaş aracın kalkışından şikayetçi gerçi 300.000' e dayanmıştı ama yine de faydası olur sanırım. Fiyatı uygun olursa belki ikna edebilirim.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NumberZOne link' Alıntı:
Yok sağlam bir firma, umarım uyumlu olur cihaz buradan da yazarım.

Elinizdeki eski cihazın fiyatı nedir, satmayı düşünürseniz? Önceki aracımı sattığım arkadaş aracın kalkışından şikayetçi gerçi 300.000' e dayanmıştı ama yine de faydası olur sanırım. Fiyatı uygun olursa belki ikna edebilirim.
cihaz işime yaramadığı için elimden çıksın diye uygun fiyat yazdım. ilanı aşağıda
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-sprint-booster-opel-nissan-mitsibishi-sifir-faturali-ucuz-150655197/detay/

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Hayırlı olsun ֖mer abi.  :)
Egzoz ucundan sonra sprint booster'ı da sen kaptın.  14alkiss
Evet Mert cim her şey kısmet işi demek bana kısmetmiş bir kızı on kişi ister bir kişi alır hesabı :) birazdan eft sini yapacam Ulaş beyin

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Ömer abi hayırlı olsun.

Genelde arabanı nerelere park ediyorsun abi akşamları? Birde saat kaç gibi genelde uyursun? Çok aniden merak ettim bu hususları abi, sebepsiz yere, gönlüm çok temizken Allah seni inandırsın vallaha billaha ki bir de o alet nasıl sökülüyor bilen var mı? (:)
Doğanım arabayı tam gözümün önündeki boş arsaya koyuyorum alt katımda emekli polis var manyak :D onun arabasının yanına yanaşıyorum arabanın yanından kim geçerse 155 i arıyor anında, birde emekli albay var komşu o da hiç uyumuyor gün ışıyana kadar nöbet tutuyor camdan dışarı seyrediyor nerde sarhoş var etrafa bira şişesi atan işeyen hoop ekip anında ensesinde, sökmesini değilde takmasını Ulaş bey video göndermiş bana eğer bizim emekli polisle albayı atlatabilirsen sana yollarım videoyu :D :D :D

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ulaş bey kardeşim ben daha ücretini göndermeden kargoya vermiş bile kendisine bana olan güveni için sonsuz teşekkürlerimi sunarım  :) Elime geçince takma aşamasının ve kalkış videosu çekebilirsem paylaşacağım.
Bana hayırlı olsun dileklerini gönderen tüm arkadaşlara thnxx  :)

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
Ulaş bey kardeşim ben daha ücretini göndermeden kargoya vermiş bile kendisine bana olan güveni için sonsuz teşekkürlerimi sunarım  :) Elime geçince takma aşamasının ve kalkış videosu çekebilirsem paylaşacağım.
Bana hayırlı olsun dileklerini gönderen tüm arkadaşlara thnxx  :)
umarım faydasını görürsünüz şimdiden hayırlı olsun :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
Evet Mert cim her şey kısmet işi demek bana kısmetmiş bir kızı on kişi ister bir kişi alır hesabı :) birazdan eft sini yapacam Ulaş beyin

Tekrardan hayırlı olsun abi.  :)