SATILIK RACE CHİP PRO

denizcetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra j dizel 1.3 aracımda sık aralıklarla dpf uyarısı verdiği için kullanmaktan vazgeçtiğim race chip pro modeli satılıktır,benzinli araçlar için fırsat ve sizi fazlasıyla tatmin edicek opel, chavrolet araçlara uyumludur, opel 1.4 turbo benzlinli araçla 1.6 lara rahatça kafa tutarsınız,yakıt tasarrufuda sağlar, fiyat 350 liradır, mantıklı takaslara açığım..
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-racechip-pro-133029729/detay/

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: SATILIK RACE CHİP PRO

denizcetin link' Alıntı:
astra j dizel 1.3 aracımda sık aralıklarla dpf uyarısı verdiği için kullanmaktan vazgeçtiğim race chip pro modeli satılıktır,benzinli araçlar için fırsat ve sizi fazlasıyla tatmin edicek opel, chavrolet araçlara uyumludur, opel 1.4 turbo benzlinli araçla 1.6 lara rahatça kafa tutarsınız,yakıt tasarrufuda sağlar, fiyat 350 liradır, mantıklı takaslara açığım..
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-racechip-pro-133029729/detay/

hayırlı satışlar

bir şey sormak istiyorum dpf ye racechip mi neden oluyor gerçekten de merak ettim nedeni nedir

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı satışlar

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

denizcetin link' Alıntı:

֖ncelikle hayırlı satışlar.

Ancak bir kaç hususa parmak basmak gerektiğini düşünüyorum, vermiş olduğunuz satış ilanında         % 15 yakıt tasarrufu sağlar demişsiniz, bu çok ciddi bir oran, bunu ne ya dayanarak söylüyorsunuz, teknik bir veri var mı elinizde ? ya da garanti teşkil edecek dayanak belge ? ya da üretici firma garantisi ?

Dizel araçta DPF tıkanmasına yol açmış olan bu ürünün turbo beslemeli benzinli araçlarda farklı nevi arıza yada sıkıntılara yol açmayacağının yine  teknik ispatı konusunda sizce de bir muamma yok mu ?

denizcetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sakin kullanımlarda yakıt tasarrufu sağlıyor, bizzat kendim test ettim, eğer inanmıyorsanız 1 haftalığına size vereyim deneme sürüşü yapın farkı görün, %10-15 arası bir tasarruf sağlıyor,benzinli araçlarda dpf olmadığından,tıkanma gibi bir probleme neden olmuyor..

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

Hayırlı satışlar

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.4 T da ne kadar bir güç ve tork sağlıyordur acaba