Satılık makyajlı Astra J Ledli Sport Farlar

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Satılık makyajlı Astra J Ledli Sport Farlar

Fiyat konusunda kararsızım. artık burdan fiyat yazmıyorum almak isteyen arkadaşlar özelden görüşebiliriz.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

firstemperor link' Alıntı:
Fiyat konusunda kararsızım. aldığım fiyatın 50 lira altını yazayım, 680 lira istiyorum
Hocam malesef pahalı almışsınız, pahalı satıyorsunuz. (yanlış anlamayın) Ankara'da çıkma LED'li farları 350 TL'ye bir arkadaşımız temin etmişti. Hayırlı satışlar. İnşAllah istediğiniz rakama alıcı bulursunuz.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Hocam malesef pahalı almışsınız, pahalı satıyorsunuz. (yanlış anlamayın) Ankara'da çıkma LED'li farları 350 TL'ye bir arkadaşımız temin etmişti. Hayırlı satışlar. İnşAllah istediğiniz rakama alıcı bulursunuz.
çok çok iyi almış başka varmı o fiyata acaba. yaklaşık 6-7 ay oluyor ben alalı sahibinden.com dan almıştım. tabi fiyatlar değişken olabilir ama yine sahibinden e baktım fiyatlar bu civarda. birde sağlamını  bulmak zor çoğunun ledleri bozuk çıkıyor. pazarlık payı var tabi.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

çok çok iyi almış başka varmı o fiyata acaba. yaklaşık 6-7 ay oluyor ben alalı sahibinden.com dan almıştım. tabi fiyatlar değişken olabilir ama yine sahibinden e baktım fiyatlar bu civarda. birde sağlamını  bulmak zor çoğunun ledleri bozuk çıkıyor. pazarlık payı var tabi.
Hafta sonu müsait olursam Ankara'da Başkent Oto Sanayi Sitesine gidip fiyat araştırması yapabilirim sizin için hocam.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Hafta sonu müsait olursam Ankara'da Başkent Oto Sanayi Sitesine gidip fiyat araştırması yapabilirim sizin için hocam.
benim için fiyat araştırması yapmana gerek yok, herkesin bir fiyatı vardır benim fiyatım bu, fiyatı yüksek buluyorsanız pazarlık yaparız ama bunu özelden yapmayı tercih ederim. anlayışla karşılayacağınızı umuyor, saygılarımı sunuyorum.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

benim için fiyat araştırması yapmana gerek yok, herkesin bir fiyatı vardır benim fiyatım bu, fiyatı yüksek buluyorsanız pazarlık yaparız ama bunu özelden yapmayı tercih ederim. anlayışla karşılayacağınızı umuyor, saygılarımı sunuyorum.
Haklısınız, teşekkürler.

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam yanlış anlamayın ama Ankara yıldız da çifti heryerde 400 tl civarında.  O paraya satabileceğinizi sanmıyorum.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

huseyin0667 link' Alıntı:
Hocam yanlış anlamayın ama Ankara yıldız da çifti heryerde 400 tl civarında.  O paraya satabileceğinizi sanmıyorum.
yukarıda ki mesajım sizin içinde geçerlidir. her malın bir alıcısı vardır. bunun için endişe etmiyorum, istediğim fiyata satamazsam yedek olarak tutarım ,saygılar.

Kaleli-ati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı satışlar.Bende 2.el araştırmıştım kimisinin far ayakları kırık tamirli,kimisi makyajsız kasa ledsiz sport farı çıktı.Serviste çifti 1700 tl.Farlarınızda tamir yok ise fiyat uygun.

UMUTHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.merivaclub.com

Kaleli-ati link' Alıntı:
Hayırlı satışlar.Bende 2.el araştırmıştım kimisinin far ayakları kırık tamirli,kimisi makyajsız kasa ledsiz sport farı çıktı.Serviste çifti 1700 tl.Farlarınızda tamir yok ise fiyat uygun.
Atilla arabayı satarsan senin farları bana transfer edeceğiz ona göre  :)