satılık kadet gsi hemde 4500 tl ye !!!

devran_gsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ızmırdeyım,gorme sansım yok ama arıcam sahıbını konusayım bakalım hala satılkmı

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç 87 model ve gümrükten TR trfiğine 96 da girmiş benim anladığım.Motor 2.0 8v , yani 115 hp orjinal hali.Vectra A dan bildiğiniz motor.Üstündeki lexmaul ile 180 Hp vermesi imkansız.Yan body ler irmscher , ön ve arka tamponlar standart kadett tamponu , aynalar da orjinal değil veya düzgün takılmamış,duruşları normal değil çünki.Vectra A aynası olabilir.Aracı tanımıyorum ama dışarıdan görünenler bunlar.
Eğer ki satın almayı düşünüyorsan bunları gözönüne al derim.

devran_gsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesekur ederım yardımlarınız ıcın,ayrıca dımur372 adlı arkadas bana bılgı verdı ve vazgectım.benım aradıgım zaten sfı...och motor felan dusunmuyorum aslında aklımda bı arac var burda herkesın tanıdıgı bı arac !!! 34mae43 !!!

bu arac hakkında bıraz bılgı verebılecek olan varmı ??? aracı bıraz arastırdım bıde sızden duymak ıstıyorum

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç 87 model ve gümrükten TR trfiğine 96 da girmiş benim anladığım.Motor 2.0 8v , yani 115 hp orjinal hali.Vectra A dan bildiğiniz motor.Üstündeki lexmaul ile 180 Hp vermesi imkansız.Yan body ler irmscher , ön ve arka tamponlar standart kadett tamponu , aynalar da orjinal değil veya düzgün takılmamış,duruşları normal değil çünki.Vectra A aynası olabilir.Aracı tanımıyorum ama dışarıdan görünenler bunlar.
Eğer ki satın almayı düşünüyorsan bunları gözönüne al derim.
Konuyu yeni gördüm kusura bakmayın.Emre gerekenleri yazmış ;) Sende zaten doğru yolu bulmuşsun,DOHC ;) 34 MAE 43 fena bir araç değil ama eski performansının çok gerisinde olduğuda tartışılmaz.Eğer satılıksa KSE 71'i tavsiye ederim.İyi şanslar

devran_gsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yavuz abı kse 71 ı bılıyorum tr nın sanırım en temız ve dırı kadettı ama ben satılk ılanını bulamadım,bu arada bı ara senınkıde satılktı hala satılkmı :D

devran_gsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yavuz abı 41 DN 370 nasıl bı arac baya yukluydu eskıden dıye duydum ,arabayı bosaltılarmı yoksa hala olemı ?

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
41 DN 370 yüklü bir arac izmit arabası hala yüklüdür ii araba diyorlar bende motor resimleri vardı ama bilgisayar cöktügü için suan yok yalçın abi ile temas kur sana bilgi versin typer gecen bir arabdır 41 DN 370 buarada hayırlısı olsun şimdi den !

devran_gsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nazı 666 bılgıler ıcın cok cok tesekurler abı .suan ılanı da var bende 2100 motor agzına kadar dolu.sahıbınle msjlasmıstık 210 bg dedı. lakabını ınternette arastrdım TYPER katılı dıolar :D

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne demek yardımcı olduysam ne ala bende senin gibi düşünüyordum ama bu aracları kullanlarla irtibat kur ondan sonra niyetlen baran abidir sahibi gercekten ii bir arabadır ama son rutuşları yapılıyordu en son yanlış hatırlamıyorsam yeni bir yazılım ile daha ii bir araba olacaktı ama gercekten benim favori arabamdı ama dedigim gibi tekrardan bu aracı kullanlarla konuş ondan sonra kararın veririsin kolay gelsin sonra pişman etmesin seni arac :good: