satılık k&n kutu içi filtre (1.6 115hp için)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: satılık k&n kutu içi filtre (1.6 115hp için)

50 tl ye k&n filtre satıyorum ve isteyen yok. atacam çöpe sonra isteyen olursa dövecem :)

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

abi ilk buluşmada ben talip olayım ona ama önce bi takıp bakalım olmassa almiim  011zaa

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bahadircakir link' Alıntı:
abi ilk buluşmada ben talip olayım ona ama önce bi takıp bakalım olmassa almiim  011zaa
olmazsa bedava verecem sana  :)

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hlb,bu filtre bildiğimiz hava filtresi çeşidi midir?Ne gibi faydaları var?Takınca 1,4 turbo gibi olacaksa ben alırım. :)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Hlb,bu filtre bildiğimiz hava filtresi çeşidi midir?Ne gibi faydaları var?Takınca 1,4 turbo gibi olacaksa ben alırım. :)
normal filtreler kağıttan k&n bir çeşit kumaştan yapılmıştır. yıkayıp yağlar ve tekrar tekrar kullanırsınız. turbo gibi olmaz. aslına bakarsanız kutu içi filtre aman aman bir şey de fark ettirmez, sadece biraz daha atak olur. 

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet şimdi netten araştırdım biraz.O kendine özgü yapısı sayesinde daha temiz bir hava&benzin karışımı sayesinde araba biraz daha performanslı ve yakıt açısından da biraz daha ekonomik oluyormuş.Üründe bir sorun yoksa ben alayım.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Evet şimdi netten araştırdım biraz.O kendine özgü yapısı sayesinde daha temiz bir hava&benzin karışımı sayesinde araba biraz daha performanslı ve yakıt açısından da biraz daha ekonomik oluyormuş.֜ründe bir sorun yoksa ben alayım.
ben turbo olayına dikkat etmeden almıştım 3-5 ay kullanmıştım. temizledim yağladım herhangi bir sorun olsa zaten burada satışa çıkarmazdım. türkiyede satış fiyatı 150 - 200 tl civarı sanırım. http://www.bystuning.com/index.php?p=list&k_id=361&kn=K%26amp%3BN 
ben amazondan daha ucuza aldığım için ve kullanmış da olduğumdan aldığım fiyatın yarısı gibi bir fiyata veriyorum. ancak önce bahadır talip olduğu için öncelik ona ait, o almazsa size vereyim.

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
ben turbo olayına dikkat etmeden almıştım 3-5 ay kullanmıştım. temizledim yağladım herhangi bir sorun olsa zaten burada satışa çıkarmazdım. türkiyede satış fiyatı 150 - 200 tl civarı sanırım. http://www.bystuning.com/index.php?p=list&k_id=361&kn=K%26amp%3BN 
ben amazondan daha ucuza aldığım için ve kullanmış da olduğumdan aldığım fiyatın yarısı gibi bir fiyata veriyorum. ancak önce bahadır talip olduğu için öncelik ona ait, o almazsa size vereyim.
֜ründe bir sorun yoksa demişim ya,kusura bakma.Kimi sitelerden alışveriş yaparken ağız alışkanlığı olmuş ki böyle bir söz söylemişim.Bu forumda hepimiz birer arkadaşız.Yazılarımızı hep beraber okuyor,hatta buluşuyoruz.Zaten güvenmesem alayım demem.Bahadır'a tekrar sorun bakalım.O almazsa ben alayım.Sevgi ve saygılarımla..

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
֜ründe bir sorun yoksa demişim ya,kusura bakma.Kimi sitelerden alışveriş yaparken ağız alışkanlığı olmuş ki böyle bir söz söylemişim.Bu forumda hepimiz birer arkadaşız.Yazılarımızı hep beraber okuyor,hatta buluşuyoruz.Zaten güvenmesem alayım demem.Bahadır'a tekrar sorun bakalım.O almazsa ben alayım.Sevgi ve saygılarımla..
rica ederim sonuçta insanlar bazen yanıltıcı olabiliyor, sormanız normal. bahadır almazsa sizindir  045thumbsup

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

yani ben buluşma sırasında bir deneyip sesine falan bakıp almayı düşünüyorum şahsen.