SATILIK GERİ VİTES KAMERASI(PLAKA AYDINLATMA MODELİ)

hasanacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: SATILIK GERİ VİTES KAMERASI(PLAKA AYDINLATMA MODELİ)

firstemperor link' Alıntı:
Peki bağlantı nasıl olmalı ? Hafif parazit var görüntüde. Tesisatı bir arkadaşım çekti plakaliga kadar aksesuarci kendisi. Kamerayı ben bağladım bir video jaki sarı birde kırmızı siyah kablosu vardı. Teypten gelen sarı jaka ve kırmızı kabloya bagladim. Kırmızı kabloyu baglamazsam çalışmıyor. Başka bir arkaeasimda kırmızı kablo elektrik için onu geri vites kablosundan veya park sensorlerinden almam gerektiğini soyledi. O nedenle parazit olduğunu söylüyor elektrik sürekli teypten geldiği için. Oylemi yapmak gerekiyor?
bağlantın doğru aksi halde görüntü alamazdın bence kamera çıkış [video] kabloyu bir tv monitör vs bağla sorun kameramı değilmi anlaşılır çok hafif parazitte normal kabul edilmelidir

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hasanacar link' Alıntı:
bağlantın doğru aksi halde görüntü alamazdın bence kamera çıkış [video] kabloyu bir tv monitör vs bağla sorun kameramı değilmi anlaşılır çok hafif parazitte normal kabul edilmelidir
geri vites lambasından almak gerekmiyormu elektriğini. birde dün akşam denedim geri yanışırken ışıkta yoktu ekran simsiyah hiç aydınlatma yok geri vites lambasıda aydınlatamıyor hiç. sizde durum nasıl? astra için gece görüşlü kamera varmıdır acaba? Murat'ın gönderdiği iyiyse ben onu alayım ya da aşağıda linkteki ürünü sipariş edeceğim
http://www.aliexpress.com/item/7-IR-LED-Night-Vision-Waterproof-Car-Rear-car-reverse-camera/1019305720.html

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

geri vites lambasından almak gerekmiyormu elektriğini. birde dün akşam denedim geri yanışırken ışıkta yoktu ekran simsiyah hiç aydınlatma yok geri vites lambasıda aydınlatamıyor hiç. sizde durum nasıl? astra için gece görüşlü kamera varmıdır acaba? Murat'ın gönderdiği iyiyse ben onu alayım ya da aşağıda linkteki ürünü sipariş edeceğim
http://www.aliexpress.com/item/7-IR-LED-Night-Vision-Waterproof-Car-Rear-car-reverse-camera/1019305720.html

Geri Vites Lambanı Led Yap Farkı Oluyor.
Ayrıca Linkteki Ürünü Nereye Takıcaksın...

Benim Hasan Abiye Sattığım Ürünün Görüntüsü Şu anda Kullandığım kamerdan bariz şekilde Daha iyi .

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Muratinda dedigi gibi.
Benim geri lambasi led. Gece goruntude  sikinti yok.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Muratinda dedigi gibi.
Benim geri lambasi led. Gece goruntude   sikinti yok.
Abi yeni gelen led ampulden sonra farkettimi. çünkü şimdiki kendi ampulu çok yetersiz. acaba diyorum benim kamerada mı sorun var.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi yeni gelen led ampulden sonra farkettimi. çünkü şimdiki kendi ampulu çok yetersiz. acaba diyorum benim kamerada mı sorun var.
Atacan plaka ampullerini led taktir kamera onla bitisik oldugu icin normal ampule gore daha iyi ben memnunum yani.
Cyclone orjinal kamerasi var bende piyasadakilerden illaki kalitelidir.