Satılık 2.el 17inç 5X105 OPC replika

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Satılık 2.el 17inç 5X105 OPC replika

hayırlı olsun halil abim

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

jantlar tarafımdan alındı. hatırlarsan jantları aldığında da ilk mesajı ben yazmıştım çok beğenmiştim, nasip işte böyle birşey. Halil Abicim çok teşekkürler. Allah gönlüne göre versin hayırlı olsun iki tarafada.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
jantlar tarafımdan alındı. hatırlarsan jantları aldığında da ilk mesajı ben yazmıştım çok beğenmiştim, nasip işte böyle birşey. Halil Abicim çok teşekkürler. Allah gönlüne göre versin hayırlı olsun iki tarafada.
bak onu hiç hatırlamıyorum. demek gerçekten sana nasipmiş. ben de az önce mukavva vs buldum geldim ambalaj için. ama bir daha kolay kolay şehir dışına böyle büyük ve korunması gereken ürün satmam :) resmen içime dert oldu bunları nasıl gönderecem diye :)

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
Aynı kaderdeniz. :) Halil Abinin aldıklarına iç geçirirsen,dönüp dolaşıp ürün sonunda senin oluyor.  :D Jantların hayırlı olsun. greatt Bu arada bu jantlar için iç geçirmedim haberiniz olsun. 011zaa

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Aynı kaderdeniz. :) Halil Abinin aldıklarına iç geçirirsen,dönüp dolaşıp ürün sonunda senin oluyor.  :D Jantların hayırlı olsun. greatt Bu arada bu jantlar için iç geçirmedim haberiniz olsun. 011zaa
eyvallah abicim sağolasın.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Fiyat ne oldu özelden alabilir miyim? :) her iki tarafa da hayırlı olsun gun metal OPC güzel seçim

ozankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla fiyat ve satilan ilin ankara oldugunu gorunce cok uzuldum baska satmayi dusunen olursa benimle ilwtisime gecebilir hayirli olsun iki tarafada

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozankaya link' Alıntı:
Valla fiyat ve satilan ilin ankara oldugunu gorunce cok uzuldum baska satmayi dusunen olursa benimle ilwtisime gecebilir hayirli olsun iki tarafada
valla ankaradan müşteri çıktıkça da ben üzülüyorum :D hasarsız gitsin diye ambalajlarken canım çıktı.