Şark köşesi önerileriniz ?

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Odamın çoğu yeri boş sadece bi yatak Pc ve masam var :) neler yapacağımı düşündüm duvarlara güzel grafitler felan düşünüyordum fakat Aklıma şark köşesi geldi.Kafayada koydum hani kesin yapacağım.Minderleri Kilimi sofrasını nargilesini felan herşeyini koyacağım.Yapan,Bilen,Duyan,Anlayan varsa bide yardımcı olursa çok memnun olurum :)

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
odanın şeklini ve boyutlarını bilmiyorum ama yatağın karşısına uzun bir akvaryumu tercih ederdim.
yada plazma+ps3 daha kullanışlı olurdu:D

tabi bunların parasına kaç tane şark köşesi kurulur bilemem:D
ama bu yaşta öyle bir oda için erken bence, daha eğlenceli birşeyler düşünülebilirdi?

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
odanın şeklini ve boyutlarını bilmiyorum ama yatağın karşısına uzun bir akvaryumu tercih ederdim.
yada plazma+ps3 daha kullanışlı olurdu:D

tabi bunların parasına kaç tane şark köşesi kurulur bilemem:D
ama bu yaşta öyle bir oda için erken bence, daha eğlenceli birşeyler düşünülebilirdi?

Yok ya 10 yaşımdan beri akvaryumum vardı bu sene bıraktım o işi çok balık besledim sıktı artık :D öss zamanı bence bu ortam daha iyi olur :D ders çalışma açısından ben oraya ps3 koysam okul dersane gece gündüz dinlemem:D ortalık ps 3 salonu kaynıyo gider oturur oynarım istediğim zaman ama şark köşsei heryerde yok

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Grafitti ve Şark köşesi ilginc bir sentez

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
:D ilk düşüncemdi o benim fakat sonra buna yöneldim 1 aydır bi cafede takılıyorum şark köşesinde nargile felan takılıyoruz öyle arkadaşlarla ordan esti içim huzurlanıyo abi :D

Yani grafittilerinizi şark köşesine uygun yaparsanız bence cok hoş olur..

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pek sanmıyorum abi Grafitiyle uyuşacağına Onun yerine duvara birbirini kesen iki kilim ortasınada Gazlambası Hançer tarzı böyle eskiye yönelik çalışmalar daya uygun olur diye düşünüyorum