sarj dinamosu

starterbox

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
selam ustalar benim sarj dinamosunu sordum 3 cesit dediler hangisi oldugunu bilmek icin sökmek gerekirmis baktiracagim zaman yoktu kaldi ama bilen varmi aceba zafira 3/2003 model 2.0 dti ecotek motor sanirim Y motor yani gaz pedali elektrikli ona göre bilinirmi hangi sarj dinamosu ve benim asil sorum sarj dinamosu iyi ama yolculuk var yakinda onu söktürüp kömürünü degistirmek istiyorum onun icin aceba kömürü degisen cinstenmi yoksa degismeyen lerdenmi diye merak ettim ona göre bütce ayirmam gerekli degismeyen cinsten se garanti olsun diye degistirecegim sarj dinamosunu ve onunla beraber kayis ve kasnaklarini bilgi icin simdiden tesekkürler selamlar

GMGermany

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabanin saze numarasini bildiririmisin.
3 tane degil 2 tane Dinamo var Rektefe. 100 A ve 120 A.
Arabanda Klima, sis Farlari varsa büyük bir Ihtimalle 120 A Dinamo.

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
selam ustalar benim sarj dinamosunu sordum 3 cesit dediler hangisi oldugunu bilmek icin sökmek gerekirmis baktiracagim zaman yoktu kaldi ama bilen varmi aceba zafira 3/2003 model 2.0 dti ecotek motor sanirim Y motor yani gaz pedali elektrikli ona göre bilinirmi hangi sarj dinamosu ve benim asil sorum sarj dinamosu iyi ama yolculuk var yakinda onu söktürüp kömürünü degistirmek istiyorum onun icin aceba kömürü degisen cinstenmi yoksa degismeyen lerdenmi diye merak ettim ona göre bütce ayirmam gerekli degismeyen cinsten se garanti olsun diye degistirecegim sarj dinamosunu ve onunla beraber kayis ve kasnaklarini bilgi icin simdiden tesekkürler selamlar

Kardeş sorsana bizim zafira konusuna bu soruyu? Biraz zamanın varsa sana hafta arası servisten sorup cevap atarım.

starterbox

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
tamam zafira konusuna da yazdim arabada sis fari ve klima var

starterbox

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
saze numarasi dedigin bumudur kardes (schlüsselnummer)

0035 40100W 2

yada bu

WOLOTGF7532179047
T98MONOCAB

Son düzenleme:

GMGermany

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saze Numarana göre:

Sarj Dinamosu 100 A
Akü: 70 AH

Motor Codu Y 20DTH

starterbox

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
evet dogrudur ama benim asil ögrenmek istedigim bu dinamonun kömürü degisebiliyormu yoksa sabitmi

starterbox

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
bilgi icin tesekkürler