Sarı renkli asics arıyorum.(Uma Thurman'ın kill billde giydiği ayakkabı)

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar uzun süredir aşağıdaki resimdeki ayakkabıyı arıyorum.Nereden bulabileceğim konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.
mexicotigeroa7.jpg
my.php

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
''Ülkealan'' pasajında yoksa kolay kolay bulamazsın...Oraya baktın mı ?!

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
kardeşimde yeşil beyaz olan rengi var ayakkabı dünyasından aldık mutlaka orda bulursun ve çok çeşitli renkleri var bide boyner'de görmüştüm

dogan_tire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu forumu daha çok araba üzerinde sanıyorum ama sürüsdaha iyi oluyor herhal bu ayakkabılar ile :D

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
ben bu forumu daha çok araba üzerinde sanıyorum ama sürüsdaha iyi oluyor herhal bu ayakkabılar ile :D

Araba ile ilgili bilgi edinmek veya paylaşım yapmak istiyorsanız üye otomobilleri,teknik servis,opel team servis,ileri sürüş teknikleri ve bunun gibi bir çok alt bölüme bakabilrisiniz burası laf lafı açıyor bölümü ;)

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlginize çok teşekkür ederim.Ülkealan pasajında yok.Ben bu ayakkabının beyaz üzerine kırmızı-mavi çizgilisini kullanıyorum.Bu rengi de çok beğendiğim için almak istiyorum.İstanbulda vermiş olduğunuz adrese bakacağım.Bu arada başka yerlerde de gördüyseniz yazarsanız sevinirim.

ELR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tigerları oldum olası çok sevmişimdir ama TR de fazla model bulamıyorsunuz malesef :S.

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar başka bilgisi olan yokmu?