şanzman yagı

33tolga33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ark.lar saçmamı olr bilmiyorum ama bu easytronic şanzumanla ilgili kötü yorumlar gördüm dünde astra cdti knfrpkt +easy şanzumanlı araca yazıldım bnm düşüncem şu şanzuman yagının oldugu yere bor veya opelin ttercih ettigi motosilk gibi katkı maddeleri kullanılırsa parçalara veya herangi bir arıza çıkarırmı gördügüm kadaryla bu easy şanzmn genellikle vites geçişlerinde ses çıkarıyormuş vites geçmemesi gibi.

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kullananlar var...şikayet yok...corsa cdti nickli arkadaş hem motora hem de şanzımana karıştırmış..ben de önümüzdeki hafta motora karıştırmak niyetindeyim..benim araç manuel...

33tolga33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
problem vermez diimi sıfır arabaya ters bişi yapmış olmym...gerçi araç daha gelmedi de şimdi yorumları okuyunca şimdi den marşa basmaya korkar oldum :)

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
okuduğunuz yorumlar biraz abartı olmuş vites geçmemesi vs.. sadece biraz vuruntu olabilir ilk viteste ama öyle katkı maddesiyle çözemezsiniz onu, araca alışarak kendiniz çözersiniz anca... kitapçıkta yazmıyorsa bence katkı vs. karıştırmayın çok gereksiz..

33tolga33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugünde servisle görüştüm vuruntu probleminin ve yokuşta kalkışın çözüldügünü söyledi.s

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OTOMATİK VİTESLİ arabalarda şanzumanda bor türü katkı maddesi benim bildiğim kullanılmıyor. iyice araştırmadan kullanmayın.
manuel viteslerde problem yok ben kullandım.

xvayzet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katkı 0 araçta gereksiz iş.vites problemi 100 000 km.gibi baskı balata veya vites değiştirme sisteminde hata olduğunda ortaya çıkacak.buda normal..

moonwalker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bor ürünlerinin açıklama kılavuzlarında da yazıyor" bu ürün şanzuman yağları ile kullanılmaz diye"