Şanssızlığın bu kadarı..

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Cvp: Şanssızlığın bu kadarı..

Geçmiş olsun, inşallah sıkıntısız bir şekilde halledersiniz. Trafik sigortası tamamını karşılamayabilir. Yada trafik sigortasının verdiği para orijinal parçaları karşılamayabilir. Tekrar geçmiş olsun.

halilbatuhangms

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağ ol abi.Bakalım be olacağını bende çok merak ediyorum ama biran önce olsun şu araba gece rüyama giriyor [emoji23]

Sent from my iPhone using Tapatalk

efsunkar3356

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Şanssızlığın bu kadarı..

hocam söle yapabilirsiniz . masrafı kendi cebinizden ödeyin. Daha sonra siz paranızı sigortadan alın.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
halilbatuhangms' Alıntı:
İşler karıştı abiler sormayın olayı tamamı ile anlatıyorum.Şimdi bizim araç orada park halindeydi.Geldi bu vurdu.Sonra polis çağırmadık iki tarafa da ceza keseceği için.Adam dedi ben parası neyse karşılarım.Daha sonra 3342 lira fiyat çıktığını duyunca gel tutanak tutalım.Gittik tutanakları tuttuk.Bursadaki yetkili Opel servisi Mapfre(karşı tarafın sigortası) ile anlaşmalarının olmadığını söyledi.Dediler Az ileride Mapfrenin kendine ait servisi var eğer siz ödemeyecekseniz bu çıkan fiyatı mecburen oraya gitmeniz gerekiyor.Bizde kalktık oraya gittik ve tutanakları felan evrakları teslim ettik.Şu sıralar haber gelicek ve Mapfre'nin ne yapacağına karar verilecek.Olur da 200-300 lira fark olur orjinal parçalarını taktırabiliriz.Ancak olmazsa mecburen araç orada yapılacak.Şuan 3342 lira gibi bi masrafı karşılayacak durumumuz yok
Not:Araçta kasko yoktur.

Geçmiş olsun Her halükarda tutanak tutun arkadaşlar. Ne cezası. Ben benzinllikten çıkan araca arkadan vurdum 100 ile aracım Petre çıktı 1 kuruş trafik cezası yemedim.
Eğer karayoluna zarar verirseniz tabela gibi direk gibi v.s. bunların parasını ödersiniz ve ceza yersiniz.
Anlaşmalı sigorta konusuna gelince. Yaklaşık 20 günde para hesaba yatıyor. Senet verin bunu kabul etmeleri lazım.
Bu mesaj iPhone 'dan fırlatıldı.[emoji12]

halilbatuhangms

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tuttuk tutanak fakat ertesi gün [emoji16]

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
halilbatuhangms' Alıntı:
Tuttuk tutanak fakat ertesi gün [emoji16]

Geçmiş olsun tekrar. Bazı şeyler yaşayarak öğreniliyor maalesef.
Naçizane tavsiyem Çizikte olsa tutanak tutun. Ne olacağı belli olmaz.
Bir arkadaşımın başına geldi tamponda hiçbir şey olmamasına rağmen klima borusu patlamış içeride o esnada farkına varmadığı için kendi cebinden yaptırmak zorunda kaldı tutanak tutmadığı için. [emoji4]
Servis senet falan kabul etmiyor mu hasar bedeli kadar senet veriyorsunuz diğer sigorta sizin hesabınıza yatırınca siz servise ödüyorsunuz.
Ya da başka servise gidin.

halilbatuhangms

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen abi kesinlikle katılıyorum isterse ufacık bi sürtme olsun ama tutanak olsun.Bizim buralardan bi abiyle konuştum geçen gün niye tutanak tuttun taş vurukları vardı boyattım diye söylerdin satarken diyor.Ya hayatımda böyle saçma bi öneri görmedim.Yarın öbür gün benim arabamı alan adam arkamdan sövecek neyse o kardeşim bu arabanın tamponu değişti ve boyandı tercih senin ister al ister alma ama yalan da atma [emoji4] bakalım abi sigortadan daha bi haber yok bizde onu bekliyoruz

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
halilbatuhangms' Alıntı:
Aynen abi kesinlikle katılıyorum isterse ufacık bi sürtme olsun ama tutanak olsun.Bizim buralardan bi abiyle konuştum geçen gün niye tutanak tuttun taş vurukları vardı boyattım diye söylerdin satarken diyor.Ya hayatımda böyle saçma bi öneri görmedim.Yarın öbür gün benim arabamı alan adam arkamdan sövecek neyse o kardeşim bu arabanın tamponu değişti ve boyandı tercih senin ister al ister alma ama yalan da atma [emoji4] bakalım abi sigortadan daha bi haber yok bizde onu bekliyoruz

Hocam o kadar takmayın ekspertiz sırasında tampona bakmıyorlar hiç. Söylesende söylemesende farketmez.
Ama hasar yüksek çıkınca o Zaman sıkıntı oluyor.
Dışarda yaptırsanız 1000₺ yi geçmez.

halilbatuhangms

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi yetkili servis 3342 lira fiyat çıkardı.Bursa'da özel Opel servisi var Melkar.Bi oraya sormayı düşünüyorum