Şansa Bak :)

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
astsubay olduğunu iyiki söylememişsin yani yoksa ikinci bi kozmik oda vakası olurdu heralde :)

dj_gokcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çünkü istanbulda çift mühürlü app plaka çok fazla var ama ankarada yok tabi haliyle göze batıyo malesef ayrıca yeni gelen emniyet müdürüde saolsun burda impreza sti lar egzos ve spoileri fabrika çıkışı olduğunu gösteren servis raporu ile geziyor polisler okadar katı burada o derece yani:S:S

arkadaşım sanırsam o bizim eski müdürümüz :D :D kayseride bıktılar millet subaruya sardı biara cezadan kurtulmak için alışkanlık yapmış :D

illegal787

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çünkü istanbulda çift mühürlü app plaka çok fazla var ama ankarada yok tabi haliyle göze batıyo malesef ayrıca yeni gelen emniyet müdürüde saolsun burda impreza sti lar egzos ve spoileri fabrika çıkışı olduğunu gösteren servis raporu ile geziyor polisler okadar katı burada o derece yani:S:S
aynen gökcell'in dedii gibi orhan özdemir eski kayseri emniyet müdürü abdullah gülünde akrabalrından :)) ankaraya taini cıktı ;)buraya da adana emniyet müdürü geldi :D sn. orhan özdemir kendisi bizede burda az cektirmedi kendileriii :)) adam özellikle filmli araclara asırı tepkili ankaralı arkadaslar bilginize :))

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mühürü görüp görmemekten ziyade harfler rakamlar herşeyi belli eden.Zaten bunlar için onlarla gezmiyor muyuz? ;)

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı yerde beni çevirip plakadaki kırmızı sticker leri söktürmüşlerdi :D türk bayrağı filan olanlardan :D

adama dedim abi kötü bişey değil şanlı bayrağımız diye ama yemedi :D

Heavenguardian

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O da abartı olmuş.

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
Kızılay da tüp geçitin altında duran motorludan saat sabahın 8 inde plakalarımdaki Türk Bayrağı yüzünden ceza yedim. Güzel ve sakin bi şekilde burasının Türkiye,benimde Türk olduğumu bu yapıştırmanın da gayet normal olduğunu söyledim,en azından ceza yazma bu seferlik uyarıda bulun söküyim dedim. Adam çıkardı makbuzu yazmaya başladı.
Bu arada benim vites attı..
ben: amerikan bayrağı yapıştırsam hoşunuza gider değil mi...
polis: sen nasıl konuşuyorsun öyle...
ben: nasıl konuşuyonu mu var, ne oldu bizim o eski milliyetçi polislerimize...
polis: ses yok yazmaya devam ediyor...
ben: bana yüzden ceza yazma abi, zoruma gidiyor...
polis: neyden yazıyım...
ben: camlarımda film var, ondan yaz...
polis: ooo senin camların filmlimiydi, o zaman haydi parka...
ben: neee
polis: ya burada sökecen yada parka gidecen.
sonuç: kızılayın o sabah sabah insan kalabalığının içinde arka cam hariç yanları söktüm( çizilmez film taktırmıştım çokda kolay söküldü ), cezayı filmden değil yine plakadaki Türk Bayrağından yedim.

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Orhan Özdemir sendromu biz az çekmedik Allah kimselere yaşatmasın trafik polisleribile çok sikayetçiydi adam kuralcılıgında ötesinde bir adamdı.

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsunn ucuz yırtmışsın... Faakat plakalar 1oo metreden gösteriyor kendini Araba küçük plaka büyük :D :D :D