Şansa Bak :)

tunerman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yav alın müdürünüzü geri istemiozz:D:D ya şaka bi yana harbi paranoyak oldu burda millet

Son düzenleme:

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
sanıyorum yakında 81 il de aynı şekilde olacak.Emniyet genel müdürünün talimatı var diye duydum.sürprizlere hazır olalım

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen gökcell'in dedii gibi orhan özdemir eski kayseri emniyet müdürü abdullah gülünde akrabalrından :)) ankaraya taini cıktı ;)buraya da adana emniyet müdürü geldi :D sn. orhan özdemir kendisi bizede burda az cektirmedi kendileriii :)) adam özellikle filmli araclara asırı tepkili ankaralı arkadaslar bilginize :))
gercektende banada eksozdan ceza yazmıslardı ertesi gün arabayı sattım ):):

Heavenguardian

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Demek ki neymiş... Ankara'ya araba ile gitmiyormuşuz :D Yıllarca metroyu kullandım hiç sıkıntım olmadı. Yine kullanırız. Gece de çıkarsak taxiye devam :D Ayrıca şu anki arabamın plakasında da türk bayrağı var ama mavi tr yazısının üzerinde değil.Öteki uçta. Ona da derlerse çatışma çıkar valla... Ben 2 yıldır o bayrak için Şırnak'ta gezmediğim hudut kalmadı. O da hakkımız olsun... ;<

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Demek ki neymiş... Ankara'ya araba ile gitmiyormuşuz :D Yıllarca metroyu kullandım hiç sıkıntım olmadı. Yine kullanırız. Gece de çıkarsak taxiye devam :D Ayrıca şu anki arabamın plakasında da türk bayrağı var ama mavi tr yazısının üzerinde değil.Öteki uçta. Ona da derlerse çatışma çıkar valla... Ben 2 yıldır o bayrak için Şırnak'ta gezmediğim hudut kalmadı. O da hakkımız olsun... ;<

Zaten o plakaya yapıştırılan bayrakları sökmeleri çok dengesizce bişey neymiş avruba uyum algasıymış o renkler.Sanki başka bi bayrak yapışırıyoruz Türk bayragından utanıyorlarsa gitsinler bu memleketten.Ben bu olayı bi polisle konuştum adam diyoki yasak ama bişey demiyoruz ne dicez Türk bayragını sök diyemem ben diyor ve sonuna kadarda haklı.Hiç bişey yapmasam ben o bayrak için 460 gece nöbet tutucam beyefendi çıkıp bana sök dicek yok öyle bişey.

Sanırım İstanbul, İzmir, Ankara içinde bu trafik konusunda en şanslı biziz hele İzmirin trafik uygulamarı lanet bişey.