Sanirim debriyaj bitti acil yardim istiyorum

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

milyoncubaba link' Alıntı:
Cok tesekkurler arkadaşlar bugun araci Çorlu Yılmazlar opel servisine teslim ettim. Yarın 3 gibi geri alcam. 1100 tl fiyat aldim baski balata hersey sifirlanacak. Umarim eskisinden daha iyi. Aracın başında beklemelimiydim onu bilmiyorum açıkçası.

Tekrar Geçmiş olsun, fiyat korkulduğu kadar değil sanırım, umarım araç eskisinden iyi olur

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sanirim debriyaj bitti acil yardim istiyorum

Kardesım gecmıs olsun

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tekrar teşekkür ederim. yaptırdım sorunsuz çalışıyor suan ama araç kendini çok öne atar oldu bazen toparlamakta sorun yasıyorum yokuşta falan stop ettim :)  :-[

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

milyoncubaba link' Alıntı:
tekrar teşekkür ederim. yaptırdım sorunsuz çalışıyor suan ama araç kendini çok öne atar oldu bazen toparlamakta sorun yasıyorum yokuşta falan stop ettim :)  :-[

Nasıl ևorluda ki servisten memnun kaldınız  mı 032questn

Erhan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tekrar geçmiş olsun. Bende de hafta içi baskı balata ve volant değişimi oldu. Volant garantiden baskı balata ücretli değişti. Baskı ve balata da yanık olunca garantiye girmiyormuş. Genel müdürlükle tüm yazışmalarımıza rağmen garantiye sokamadık. Baskı balatam da nisanda kontrol edilmişti durumunun çok iyi olduğunu söylemişlerdi. 4 ay gibi bir sürede nasıl oldu anlamadım. Aracı benden başka kullanan yok sürüş tarzımda  da değişiklik yok ama 4 ay önce çok iyi durumda olan balata ve baskı yanmış.

tom wong

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben bugun istanbul da bir opel servisinde  şahit oldum. Araç astra 1.6 ecoflex 2014 model, 10.000 km de daha ilk yag değişimi yapmamış ama debriyaj bitmiş.Servis, kullanım hatası deyip vatandaştan 3000 TL istiyor.Debriyaj balatası kagıt gibi olmuş.Bu kadar kısa sürelerde debriyajın bitmesini sadece kullanıcı hatasına baglamak kolaycılık olur diye düşünüyorum. Bu kişiler ilk defa araba kullanmıyor bence malzeme kalitesi( çevreci malzemeler daha dayanıksız oluyor),arabanın ağırlığı,bu kişilerin genellikle dik yokuşlu yerlerde oturması vs nin de önemli etmenler oldugunu düşünüyorum.Bu konuda uzun zamandır şikayet yok gözüküyor ama anlaşılan sorun devam ediyor.Sizi bilgilendireyim dedim.