Sallanma, ses, titreme ve nefret

ilhana38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar

1-2 aydır arabamla 100-120 km/h hız yaptığım zaman sağ ön teker tarafından sanki rüzgarda bayrağın çıkarıdığı ses gibi ses çıkarıyordu. Işıklarda durmak için frene bastığımda direksiyonda titreme oluyordu. dün itibari ile de 50-60 km/h hızını ulaştığında gaza basarken arabada sallanma titreme olmaya başladı.
Bugun rot-balans ayarı yaptırdım ama sallanma gitmedi, akslardan kaynaklanabileceğini söyledi.

benim gibi duruma düşen arkadaş var mı, arabasında sallanma yapan? ve bu neden olur acaba?

çok sevdiğim arabadan soğumaya başladım, yakında nefret edecek duruma geleceğim maalesef.  31agryyy

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sallanma, ses, titreme ve nefret

Diskleri kontrol ettirdiniz mi? frene bastığınızda direksiyon titriyorsa diskler çizilmiştir muhtemelen.

ilhana38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ya titreme neyse de, sallanma moralimi çok bozdu, inşallah akslardan değildir.

metecdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ilhana38 link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar

1-2 aydır arabamla 100-120 km/h hız yaptığım zaman sağ ön teker tarafından sanki rüzgarda bayrağın çıkarıdığı ses gibi ses çıkarıyordu. Işıklarda durmak için frene bastığımda direksiyonda titreme oluyordu. dün itibari ile de 50-60 km/h hızını ulaştığında gaza basarken arabada sallanma titreme olmaya başladı.
Bugun rot-balans ayarı yaptırdım ama sallanma gitmedi, akslardan kaynaklanabileceğini söyledi.

benim gibi duruma düşen arkadaş var mı, arabasında sallanma yapan? ve bu neden olur acaba?

çok sevdiğim arabadan soğumaya başladım, yakında nefret edecek duruma geleceğim maalesef.  31agryyy
Frene basınca direksiyonun titremesinden bende şikayetçiyim en yakın zamanda servise götüreceğim artık araba titremeye başladı çünkü.

ilhana38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

metecdti link' Alıntı:
Frene basınca direksiyonun titremesinden bende şikayetçiyim en yakın zamanda servise götüreceğim artık araba titremeye başladı çünkü.
insanı sinir eden 45-50 bin veripte problemlerin çok olması. satarken herşey dört dörtlük satıştan sonra hizmet berbat. forumda çoğu kişinin yaşadığı problemler aynı; titreme, silecekler, ses problemi,  soğutucu az... sıkıldım artık... walll

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

fren disklerin de çizilme vardır, servis önce tornadan geçirir sonrada tekrarlarsa yeni disklerle değiştirir.

ilhana38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
fren disklerin de çizilme vardır, servis önce tornadan geçirir sonrada tekrarlarsa yeni disklerle değiştirir.
tornadan geçirirlerse ücret ne olur, değişirse ne olur, bilginiz var mı?

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

ilhana38 link' Alıntı:
tornadan geçirirlerse ücret ne olur, değişirse ne olur, bilginiz var mı?
garanti bitmediyse garantiden yaparlar,servis önce torna yapar direkt değişime gitmez belki ısrar ederseniz yapar ama genelde önce tornalam yapıyorlar.

ilhana38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
garanti bitmediyse garantiden yaparlar,servis önce torna yapar direkt değişime gitmez belki ısrar ederseniz yapar ama genelde önce tornalam yapıyorlar.
garanti bitti maalesef  walll