Sakaryada (Adapazarında) En İyi Özel Opel Servisi

HAYIRLISI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Sakarya'ya yeni taşındım 2012 Model 28.12.2012 yani 2013 yılı trafik çıkışlı 5 yıldır bindiğim Opel Astra Classik Sedan 1.6 Enjoy Plus aracımda bazı problemlerim var...
1- Torpido Amartisörü Bozuldu Açılırken Pat Diye Düşüyor...
2- En önemlisi bu olsa gerek korna sağ altta nerdeyse yere değecek şekilde monte edilmiş, geçen park ederken sadece kornayı kaldırıma vurmuşum abuk sabuk sesler çıkartıyor..
3- Bagaj kapağı biliyorsunuz anahtar ile açılıyor. Tuşa basılı tutunca atması lazım ama atmıyor tak tak tak üç defa vuruyor ama kapat atmıyor elle o tak tak tak yaparken kaldırmanız gerekiyor.
4- Sol ön tamponda tırnak atmış biri oturunca atabiliyormuş arabayı sokağa park edince bi geliyorsun millet nerdeyse üstüne yatak atıp yatacak. Neyse sol ön çamurluk sökülüp tekrar takılması gerekmiş.
5- pasta cile boya koruma

Bütün bunları Sakarya da güvenilir hangi servise yaptırabilirim. Uygun fiyat kaliteli güler yüzlü hizmet..
Birde ben Rize den geldim plaka 53 gören giydirmeye çalışıyor hop dayı buralıyız deyince geri adım atıyorlar...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Merhaba.

1. sorun yay sorunu. http://www.opelim.net/forums/opel-sohbetlerimiz/81256-astra-h-acilan-torpido-kapagi-sorunu.html burada kendi yapanlar vardı

2. Elektrikçi halleder.

3 Numaranın çözümü, bagajı aç, sağda solda siyah takozlar var. Onları biraz sık veya gevşet düzelir. Sıkmanı öneririm, aralık uzun kalıyor kasıyordur. Başıma gelmişti.

4. Biri tıkladıysa, tam demirinde soru varsa, tırnak yuva kırıksa olur. İyi bir kaportacı gerek.

5. İyi bir boya ustası gerek.

HAYIRLISI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba.

1. sorun yay sorunu. http://www.opelim.net/forums/opel-sohbetlerimiz/81256-astra-h-acilan-torpido-kapagi-sorunu.html burada kendi yapanlar vardı

2. Elektrikçi halleder.

3 Numaranın çözümü, bagajı aç, sağda solda siyah takozlar var. Onları biraz sık veya gevşet düzelir. Sıkmanı öneririm, aralık uzun kalıyor kasıyordur. Başıma gelmişti.

4. Biri tıkladıysa, tam demirinde soru varsa, tırnak yuva kırıksa olur. İyi bir kaportacı gerek.

5. İyi bir boya ustası gerek.

Verdiğin bilgiler ve ilgin için çok teşekkürler kardeşim...
Birkaçını ben deneyeyim ve diğer sorunları da parça parça ilgililere göstereyim o zaman...