Sağ Aynaaa Şöföörrrr:(

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
06062009161.jpg
"Merhaba arkadaşlarım Pasaklı Kontes ve Ben cumartesi günü sağ aynasına bakmayı unutan şöfor sebebi ile uff olduk:(

Hayır minik bir kaza ok anladık ama etrafta birden milyon kişi beliren o bilirkişiler mantığı nedir anlamadım:confused:
-abla bişe yokkk
-abla tamamm yazıktr kaskosu yok % 50 yazın tutanak adam alsın trafikten hasar bedelini(hıı nası yaa??)
-abla sende yok bak rot ayarı lazım karşıya
-ablacımm sen çekil arabayı kaldıralım..:eek:
-ablacım yaaa ben taksiciyim kaç kere kaza gördüm olur yazıktr bak kaskolarıda yokmuş.. görmedi diye niye kızıyorsun...(ben görmese idim o aynadan kadın işte aynayı makyaj için kullanır diye kaç taneniz acaba cık cık lardııı:mad:!!)

Enteresan bir topluluk varmış trafikte bunu anladık:confused::confused:

Aynalara bakalım lütfen!!
06062009163.jpg

06062009165.jpg

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Canım çok geçmiş olsun. Neyseki ucuz atlatmışsın. Bence senin sinirini kalabalık değil o kadar insanın sana abla demesi bozmuştur :D:D:D:D

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun...

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Canım çok geçmiş olsun. Neyseki ucuz atlatmışsın. Bence senin sinirini kalabalık değil o kadar insanın sana abla demesi bozmuştur :D:D:D:D

"Ha ha yok be :D teyze deseler kaç yazarr bir ben var benden içeruuuu bilinmez;) Teşekkür ederim bu arada canım"

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncellikle geçmiş olsun pek bişey yok galiba O kazadan sonra etrafa toplanan meraklı insanlara bende çok sinir oluyorum :)

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler Umut..

Öncellikle geçmiş olsun pek bişey yok galiba O kazadan sonra etrafa toplanan meraklı insanlara bende çok sinir oluyorum :)

Teşekkür Burak,Sorma,,gördüğün üzere artık ben bekliyorum exper yorumları bitsinde tutanak tutalım diye, 30 dk boş laflarını dinledim milletin, en son ben;

-Çekilin kenara işimizi yapalım artık diyene kadar...

wikican

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nasill.com
geçmiş olsun, bişey soracam.

bu tür durumlarda sağdan gelip burnunu diğer aracın sağına sokan mıdır suçlu olan?
yoksa sağını kontrol etmeyip, basıp giden ve orda biri varsa da artık ucundan biraz alıp giden midir suçlu?

bu nasıl bir anlaşma ile belirleniyor acaba? münakaşaya açık bir olay gibi gözüktü.

her ikisi de sen niye burnunu soktun veya sen niye sağına bakmadın diye bi münakaşaya tutuşabilir.

Ayrıca merak ettim siz nasıl anlaştınız, tamam bilader büyüklük bende kalsın mı dediniz? Pardon aynaya bakmadan geçtik gittik diyen bir şöför mü buldunuz?

ne oldu sonuçta onu da yazsanız merak ettim.

geçmiş olsun tekrardan. Allah büyük kaza vermesin.

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Onunla gecmis olsun, millet meraklıdır yine hemen toplanırlar basına.

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun, bişey soracam.

bu tür durumlarda sağdan gelip burnunu diğer aracın sağına sokan mıdır suçlu olan?
yoksa sağını kontrol etmeyip, basıp giden ve orda biri varsa da artık ucundan biraz alıp giden midir suçlu?

bu nasıl bir anlaşma ile belirleniyor acaba? münakaşaya açık bir olay gibi gözüktü.

her ikisi de sen niye burnunu soktun veya sen niye sağına bakmadın diye bi münakaşaya tutuşabilir.

Ayrıca merak ettim siz nasıl anlaştınız, tamam bilader büyüklük bende kalsın mı dediniz? Pardon aynaya bakmadan geçtik gittik diyen bir şöför mü buldunuz?

ne oldu sonuçta onu da yazsanız merak ettim.

geçmiş olsun tekrardan. Allah büyük kaza vermesin.

"Ben durmamış ve kornaya basmamış olsa idim evet % 50 hatalı durum sözkonusu olabilirdi.Durup kornaya asılmama rağmen beni 3-5 sn de dahi farketmeden kapısından lastiğinin boşluğuna kadar sürterek es geçen şöfor eh bi zahmet sessiz kalsın.Duran araca çarpmış oldu.Yoksa seyir halinde olsak ikimizde hatalı idik haklısınız.Teşekkür ederim bu arada."