sag arka tekerden ses geliyor.

ersin.brbr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kasisli yollarda dahil olmak üzere düz yolda bile arac esnedıkce arka tekerden ses gelıyor.asırı kütürdü şeklinde değilde sankı bısey bırbırıne dokunuyormus gibi.ustaya gosterdım.arka salıncak burcuları bozulmus dedı söktürmedım..aranızda böle bi sorunla karsılasan varmı

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
benim aracın da sağ arka tekerinden kuş ötmesine benzer geldi.ama her zaman değil.genelde 2 viteste yavaş giderken geliyor.hızlanınca geçiyor.enteresan bir ses.

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gayet normal bir şey demiş ustanız herkes karşılaşır bu problemlerle

arif06-eski

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ses bilyadan gelebilir. 2 yıl önce eski aracım Tigrayla Antalya' ya tatilr giderken yolda ses başladı ve bu şekiklde 400 km gittim artık sese dayanamadım ve serik' te hemen çektim sanayiye. Usta tekeri bir söktü ki bilya dağılmış, iyiki getirmişin yoksa teker kitlenir takla bile attırırdı dedi. Yani diycem bilyaysa şakaya gelmez hemen değiştirin.

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
salıncak burçları,teker bilyası ya da poryadan yapıyo olabilir..ustanızın söylediği de dogru benim arabamda da bundan 5 ay öncesine kadar sizin bahsettiginiz sese benzer bi ses geliyodu ancak ben bilyadan oldugundan emindim ve değiştirmiştim sizin mi büyük ihtimalle salıncak burçlarından yapıyodur..