SAĞ ARKA KAPI FİTİLİ KELEBEK CAMA SÜRTÜYOR???

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Selam arkadaşlar bu gün sağ arka kapının arka cam kısmının kelebek cam kısmıyla buluştuğu noktada ince bir fitil mi fitil tarzı plastik esnek bir parça var  kelebek camla birleştiği noktada sürtündüğünü fark ettim. Kapının fitilinin çıkma ihtimalini var sayarak kontrol ettim ama baya sağlam duruyor herhangi bir oynama falanda yok acaba kapının ayarı falan mı bozuldu kapının başkada herhangi bir yerinin sürtünme falan söz konusu değil. Ancak şüphelendiğim bir durum var geçenlerde köye giderken orta yaşlarda bir bayanı arabaya alıp köyde indirdim ama kadın arabadan inerken kapıyı bir çarptı yani ben kapı yerinde çıktı sandım. Hani araba sallandı desem yeridir. İçim cız etti o an şimdide böyle bir sorunla karşı karşıyayım. Acaba bu konuda önerisi olan var mı?

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: SAĞ ARKA KAPI FİTİLİ KAPIYA SÜRTÜYOR???

impartant link' Alıntı:
Selam arkadaşlar bu gün sağ arka kapının arka cam kısmının kelebek cam kısmıyla buluştuğu noktada ince bir fitil mi fitil tarzı plastik esnek bir parça var  kelebek camla birleştiği noktada sürtündüğünü fark ettim. Kapının fitilinin çıkma ihtimalini var sayarak kontrol ettim ama baya sağlam duruyor herhangi bir oynama falanda yok acaba kapının ayarı falan mı bozuldu kapının başkada herhangi bir yerinin sürtünme falan söz konusu değil. Ancak şüphelendiğim bir durum var geçenlerde köye giderken orta yaşlarda bir bayanı arabaya alıp köyde indirdim ama kadın arabadan inerken kapıyı bir çarptı yani ben kapı yerinde çıktı sandım. Hani araba sallandı desem yeridir. İçim cız etti o an şimdide böyle bir sorunla karşı karşıyayım. Acaba bu konuda önerisi olan var mı?

servis yolu görünmüş

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: SAĞ ARKA KAPI FİTİLİ KELEBEK CAMA SÜRTÜYOR???

Resim cekerseniz daha net olur.

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

BÜLENT link' Alıntı:
Resim cekerseniz daha net olur.
ABİ YARIN ÇEKER YÜKLERİM İNŞALLAH AMA ENTERESAN BİR DURUM SÖZ KONUSU ŞAŞIRDIM OLAYA?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

impartant link' Alıntı:
ABİ YARIN ÇEKER YÜKLERİM İNŞALLAH AMA ENTERESAN BİR DURUM SÖZ KONUSU ŞAŞIRDIM OLAYA?
Acikcasi ben tam neresi oldugunu anlamadim.
Oralarda fitile benzer bi parca var eger oysa yerinden cikiyor. Elle tekrar takiliyor yerine.

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

BÜLENT link' Alıntı:
Acikcasi ben tam neresi oldugunu anlamadim.
Oralarda fitile benzer bi parca var eger oysa yerinden cikiyor. Elle tekrar takiliyor yerine.
Abi tam sizin düşündüğünüz yer geçen arkadaşın arabasında çıkmıştı ben bastırarak takmıştım. ama benimkinde çıkma söz konusu falan değil.