saci dokulenler

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ekilen köklerin tamamı çıkıyormuş ve 3000 kök de baya bir kök yani :D bence hiç para değil onca uğraşa 3000 kök tek tek enseden sökülüp istenen yere ve çıkış açısına göre tek tek konuyor, bir de baya baya saçlanıyor insan eskileri düşünsene peruk falan şimdi peruklar bile 600-700 TL

sen ektır cengız abıı sana uzun sac yakısıyor :D

blucerchiati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doktora gittiğimde benle dalga geçmişti adeta:D ırsi bu işler, onlara para vereceğine biriktir ileride saç ektirirsin demişti :D biraz daha dökülsün ektireceğim :rolleyes: dayım ektirdi, enseden aldırma yöntemiyle. çokta güzel oldu valla :D parası mı? umurumda değil :D 21 yaşındayım tepem neredeyse açıldı.25 26 yaş civarı bir güzel ektiririm :D ektireceklere dikkat tamamen kelleşmiş bölgelere bir şey yapamayacaklarını söylüyorlar:D

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doktora gittiğimde benle dalga geçmişti adeta:D ırsi bu işler, onlara para vereceğine biriktir ileride saç ektirirsin demişti :D biraz daha dökülsün ektireceğim :rolleyes: dayım ektirdi, enseden aldırma yöntemiyle. çokta güzel oldu valla :D parası mı? umurumda değil :D 21 yaşındayım tepem neredeyse açıldı.25 26 yaş civarı bir güzel ektiririm :D ektireceklere dikkat tamamen kelleşmiş bölgelere bir şey yapamayacaklarını söylüyorlar:D
tamamen kelleşmek aslında daha iyi direk kafana göre istediğin şekil saç klonlayıp suni deriye onu da kafana yapıştırıyorlar senede bir kere bakıma gidiyorsun berber derdin yok :D dökülme derdin artık hiç yok :D

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilaç falan bi ile yaramaz diye düşündüm, dandik şampuanlardan denedim bioxin falan, daha pis döküldü..
6 numara makina traşına geçtim,hiç göze batmıyo :)
bünyem alışsın 3 numaraya geçicem Bruce Willis style :D
hem şimdi gençlerde çok moda :) hem de rüzgarda karıştı, sabah tarayamadım ıvır zıvır derdi yok

boynuma kadar inen saçlarım vardı eskiden :rolleyes: hey gidi...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilaç falan bi ile yaramaz diye düşündüm, dandik şampuanlardan denedim bioxin falan, daha pis döküldü..
6 numara makina traşına geçtim,hiç göze batmıyo :)
bünyem alışsın 3 numaraya geçicem Bruce Willis style :D
hem şimdi gençlerde çok moda :) hem de rüzgarda karıştı, sabah tarayamadım ıvır zıvır derdi yok

boynuma kadar inen saçlarım vardı eskiden :rolleyes: hey gidi...
bahsedilen ilaçlar işe yarıyor ama öyle aman aman saç çıkarmıyor sadece zayıflayan ve ya ölmek üzere olan saç köklerini canlandırıp oradan tekrar saç çıkmasını sağlıyorlar ama o da biryere kadar ben neler kullandım yahu topik bile :D benim de eskiden çok iyi saçlarım vardı uzatmazdım falco bizi bozdu bas briyantin,bas jöle döküldü gitti ben de de arka tepede öyle saç vardı biraz huysuzdu seyreltme makasıyla seyrelttirip öyle şekil verebiliyordum şimdi o bölge kel :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Paraya bak:)
3000 kökün tamamı çıkıyormu acaba bence buda önemli, yani 3000 kökö diktik ama 1000 tanesi çıktı derlerse 3 katı para harcanır bu işe :D
birde 3000 kök ne kadarlık bir alanı kaplıyorki?
Sonuçda doktorlarımız domates biber ekmiyorlar ki :kop:, Salim hiç merak etme tıp ilerledi, ekilen köklerin neredeyse % 98-99'u çıkıyormuş.

Son düzenleme:

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uf senin pis yerden gitmiş Cengiz abi :rolleyes:

benim alın büyüyo :D

daha sıkışırsam kazıtmaya kadar gider, yamalı bohça gibi duracağına parlasın güneşte yaldır yaldır :D

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben yaklaşık 1 senedir kullanıyorum, tabii düzenli değil yani bazı günler kullanmayı unutuyorum yada başka birinde kaldığım için öyle dalgaya geliyor..

Ben tanesini 45 tl'ye alıyorum, tanıdığımız bir eczacı var.. Toplu aldığımda indirim yapıyor hatta 5 al 4 öde gibi ikramlarıda oluyor..

Babamın berberindeki usta kullanmış ve bariz fark etmiş.. Babamda geçen sene bana anlattı (askerden geldikten sonra). Tabii askerden geldiğim için saçım biraz seyrelmişti, gerçi tabii eskiden fazla kullandığım jöleden dolayı zaten hafif bir dökülme var saçımda..

Neyse, özetle 1 yıldır kullanıyorum.. Dediğiniz gibi kullandığınız süre boyunca gözle görülür fark oluyor ancak bıraktığınızda döküldüğüne şahit oluyorsunuz.. Ama dediğim gibi bariz fark var.. Öyle çim adam gibi çıkmıyor tabii ama askerde arkadan çekilmiş bir fotoğrafımda kafamın arka tepesi hafif açık gibiydi ve alnımın sağ-sol taraflarında açılma vardı, şuan 1 sene öncesine kıyasla fark görünüyor.. Hem kendi berberim, hem eczacım, hemde arkadaşlarım bunun farkında..