Sabahları Çalışma Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

torunyakup

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkes'e iyi günler dilerim Benim sorunum arkadaşlar sabahları ve özellikle uzunsüre arabaya binmediğim zamanlarda arabayı çalıştırmakta ki zorluğum,araba 99 model Opel astra G Yaklaşık bi 6 ay önce Ateşleme bobini değişti,2'i aya yakın bi süre öncede benzin pompası değişti,geçen hafta ustaya götürdüm böyle böyle diye boğaz kelebeğini temizledi,Bujileri değiştirdi ama düzelme yok dün gene binemyim dedim arabaya 3 veya 4'e anca aldı araba yalnız şunuda ifade ediyim araba sıcak olduğu zaman kapatıp açıldığında hemen marş alıyo sadece dediğim gibi soğukken ve uzun süre arabaya binmediğim zamanlarda çalışmıyo araç.
Fikirlerinizi ve Yardımlarınızı bekliyorum Dostlar.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkes'e iyi günler dilerim Benim sorunum arkadaşlar sabahları ve özellikle uzunsüre arabaya binmediğim zamanlarda arabayı çalıştırmakta ki zorluğum,araba 99 model Opel astra G Yaklaşık bi 6 ay önce Ateşleme bobini değişti,2'i aya yakın bi süre öncede benzin pompası değişti,geçen hafta ustaya götürdüm böyle böyle diye boğaz kelebeğini temizledi,Bujileri değiştirdi ama düzelme yok dün gene binemyim dedim arabaya 3 veya 4'e anca aldı araba yalnız şunuda ifade ediyim araba sıcak olduğu zaman kapatıp açıldığında hemen marş alıyo sadece dediğim gibi soğukken ve uzun süre arabaya binmediğim zamanlarda çalışmıyo araç.
Fikirlerinizi ve Yardımlarınızı bekliyorum Dostlar.

isi müsürüne bak derim....
birde burdan kolay olmuyor birseyler söylemek...yakit basinci olabilir..
kolay gelsin...

torunyakup

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üstad Teşekkür ederim fikirleriniz için ustaya gittiğimiz zaman gerçekten burdan aldığımız bilgiler işe yarıyor,ustanın belki aklına gelemeye biliyo bazen hafta sonuna kadar ne kadar bilgi toplarsam gerçekten ii olcak.

hido32

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun süre bekleyen yakıt sıkıntı yaratabiliyor. Bence yeni yakıt alıp deneyin düzelebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...