sabah sabah arabayı kaldırıma sürttüm

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 5 ay önce benim marşpiyel ismini verdiğim o kısmı yaptırdım.. benimkinde rahat bi 20 cm çizikler vardı ayrıca daha içe bombe yapmıştı.. ufak bi şey gereksiz bi bölge ama dediğin gibi yandan bakınca çok canını sıkıo insanın... alipaşada usta 80 ytl ye yaparım demişti.. sonra ben yinede opel yetkili servise yaptırdım kaskodan 212 ytl tutmuş... senin ki de öledir heralde o bölgenin boyası pütürlü pütürlü oluo, bunun amacı o bölgede çürüme olmamasını sağlamak.. hemen yaptırmazsan bişey olmaz yani sorun yok.. ama yinede sor tabi, çekip düzeltiolar sonra macun boya..

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pütürlü pütürlü.kaskoya hemen şimdi başwurmayayım o zaman belki başka bi kaza olur falan birleştirirz hasarları.baya yakından tanıdık ustam war. yüzden işçilik konusunda sorun olmaz ama boya işine güwenemiyorum renk farkı beli olur fln ondan çekiniyorum.o parça marşbiyel dicem ama bölesine de marşbiyel diesim gelmio:)...

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun. Büyük bir şey değil. Kasgonda King var mı? Bana bunu kingten yaparlar gibi geldi.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun. Parçanın arkası dolu olduğu için ustalar o bölgede rahat çalışılmıyor. O nedenle çektirmelerle düzeltiliyor. Boyanın çizilmesi kaportanın saş aksamına kadar indiyse ve şu anda kaporta işlemi yaptırmayacaksanız pastan korunmak için en azından astar boya yaptırmanızı öneririm.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nazarlık nazarlık :) geçmiş olsun önemli bişey yok çekilir yapılır.

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok teşekkürler arkadaşlar.yaptırsam mı yaptırmasam mı diorum.savaş abi uyardığın iyi oldu.yarın bi ustama gösteriyim en iyisi.gökalp sorma yaaa ben ses gelince kapı falan gitti sandım.3buçuk attım.daha sonra bişi olmadıına görünce rahatladım:Dben bu arabanın nazarını da:Dhalbuki çok çok sakin çıkış yapmıştım...