sabah çalışma sorunu

camtazia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 1 hafta önce 2001 vectra comfort aldım her şey güzel ama sabah çalıştırırken 4 marşdan aşağı çalışmıyor. aslında sorun arabının çalışmaması değil motor çalışıyor ama hemen stop ediyor. (gaza basmadan çalıştırıyorum). 4. veya 5. marşda düzgün çalışıyo ancak.Gün içinde de sorun yok ama 1 gün bekledikten sonra böyle oluyo sebebi nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim.

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 1 hafta önce 2001 vectra comfort aldım her şey güzel ama sabah çalıştırırken 4 marşdan aşağı çalışmıyor. aslında sorun arabının çalışmaması değil motor çalışıyor ama hemen stop ediyor. (gaza basmadan çalıştırıyorum). 4. veya 5. marşda düzgün çalışıyo ancak.Gün içinde de sorun yok ama 1 gün bekledikten sonra böyle oluyo sebebi nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim.

LPG var mı?

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
aküdür akü. ölçtürün bir.

camtazia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akü yeni takılmış araçta brc sıralı sistem lpg var çalışmada sorun yok sadece sabahları çaıştırırken anormal bi durum var.

camtazia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 ay oluyo dediğim gibi sadece sabah oluyo.

jetblack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araca 30 lıralık benzin al bir süre benzinle yaklasık 70 80 km kullan daha sonra gaza geç problem kalmıyacaktır.

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzin pompası arkadaşlar... uzun süre bekleyince araba, pompa borulardaki benzini geri kaçırıyor işte... normalde hiç geri kaçırmaması lazım....
geçiçi bi çözüm olarak şunu deneyin; kontağı açın ışıkların sönmesini bekleyin. sonra geri kapatın. sonra geri açın. bu işlemi 3-4 kez yapın. her açtığınızda benzin pompası çalışacağından yeterli kadar benzin çekecektir motora ve tek marşta alacaktır.