(S)ercan (K)oklu 534 ...

mell35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: (S)ercan (K)oklu 534 ...

Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın.
Jantlar lansmandaki mavi aracın üzerindeki jantlar, ama Türkiye'ye gelenlerde olduğunu bilmiyordum, ilk defa görüyorum. Ama çok şık olmuş orası kesin.

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Maşallah çok güzel.Ayrıca jantlar on numara greatt

Sercan06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jantları aracı almadan önce kapora verirken sipariş etmiştim.. özellikle istedim , yok abi olmaz çok zor dediler ama ben ısrarla istedim bi bakalım ayarlayalım dediler... evet güzelde durdu araçta.. lansmanda gösterdikleri mavi aractaki jantın ta kendisi.. :) bu arada herkese teşekkür ederim..

ygtylmz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun jantlar çok iyi greatt kaç inç oldugunu anlayamadım yalnız 17 mi,18 mi ve replika mı,orjinal mi ve fiyatı ne kadar? biraz soru bombardımanına tuttum galba:D

Sercan06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ygtylmz link' Alıntı:
hayırlı olsun jantlar çok iyi greatt kaç inç oldugunu anlayamadım yalnız 17 mi,18 mi ve replika mı,orjinal mi ve fiyatı ne kadar? biraz soru bombardımanına tuttum galba:D

Jantlar 17 Orjinal jant aracı alırken sipariş etmiştim.. Özel olarak getirildi.. 4.100 liraya mal oldu araç fiyatı üzerinden ödeme yaptık. .Tabi kaporasını da vermiştik..

orhanates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sercan06 link' Alıntı:
Jantlar 17 Orjinal jant aracı alırken sipariş etmiştim.. Özel olarak getirildi.. 4.100 liraya mal oldu araç fiyatı üzerinden ödeme yaptık. .Tabi kaporasını da vermiştik..

Janta verdiğin parayı donanıma verseydin keşke en azından boş arabaya binmezdın greatt

cancan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

farları nasıl yaptınız acaba sarı farlardan güzel duruyor. bide arıza ışıgı falan yakıyormu markası ne acaba?