ruhsattaki motor şase nosu 0 yerine O yazılanlar

£mr@h

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2008 opel astra sedan almıştım daha 15 gün önce aynı sorunda bendede çıktı ama tabiki aldığımız yere yaptırdık ve masrafını karşıladılar

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam olarak neyi çözdüler? 0 ile o farkını önemsiz hale mi getirdiler? Yoksa her türlü yanlışlığı düzeltme işlemini parasız mi yaptılar? Sanırım benim motor kodunu düzelttirmem için muayenede tespit yaptırıp ruhsat değiştirtmem gerekir. O da bedava olmaz

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam olarak neyi çözdüler? 0 ile o farkını önemsiz hale mi getirdiler? Yoksa her türlü yanlışlığı düzeltme işlemini parasız mi yaptılar? Sanırım benim motor kodunu düzelttirmem için muayenede tespit yaptırıp ruhsat değiştirtmem gerekir. O da bedava olmaz

evet bende çarşamba muayeneye girecem. 0 ile O fark etmiyormu artık. boşuna üzülmeyelim mi. bize zorluk çıkartırlarsa konunun çözüldüğüne dair bir belge veya dayanağımız varmı ?

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet bende çarşamba muayeneye girecem. 0 ile O fark etmiyormu artık. boşuna üzülmeyelim mi. bize zorluk çıkartırlarsa konunun çözüldüğüne dair bir belge veya dayanağımız varmı ?

Bunun cevabını ben de merak ediyorum, bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

mhm38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben eylül 2010 da muayene yaptırdım, hiçbir sorun çıkmadı, hatta abartıp sordum :) 0 veya O ikiside geçerliymiş arkadaşlar...