Rot kol ve başı değişimi.

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Rot kollarının ve rot başlarının körükleri yıpranmaya başlamış internette onlineyedekparca.com adresinde komple rot takımı sağ sol 160 TL sizce uygun mu ve bu site güvenilir mi alışveriş yapan varsa deneyimlerini paylaşırsa sevinirim. Bu arada parçalar Ayd marka.

• Beğen
Tepkiler: OmegaHasan

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Rot kollarının ve rot başlarının körükleri yıpranmaya başlamış internette onlineyedekparca.com adresinde komple rot takımı sağ sol 160 TL sizce uygun mu ve bu site güvenilir mi alışveriş yapan varsa deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.
Ben oradan henüz alışveriş yapmadım ancak pek de olumsuz bir yorumla karşılaşmadım Şahin Bey, yalnız yerli bir markanın ürünü sanırım çünkü fiyatı çok ucuz geldi bana...

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Ben oradan henüz alışveriş yapmadım ancak pek de olumsuz bir yorumla karşılaşmadım Şahin Bey, yalnız yerli bir markanın ürünü sanırım çünkü fiyatı çok ucuz geldi bana...
Muhtemelen... biraz önce salıncakları da değiştim yine aynı markaydı dikkatimi çekti açıkçası. Gerçi benim arabanın parçaları pahalı değil ne değiştirdiysem hep ucuzdu.

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Muhtemelen... biraz önce salıncakları da değiştim yine aynı markaydı dikkatimi çekti açıkçası. Gerçi benim arabanın parçaları pahalı değil ne değiştirdiysem hep ucuzdu.
Eğer markadan yana bir sıkıntı yoksa kullanabilirsiniz... Biz hep alışmışız pahalı parça fiyatlarına ondan dolayı ucuz geldi 😅 Siteden yana bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum...

• Beğen
Tepkiler: SahinUcar8186

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Eğer markadan yana bir sıkıntı yoksa kullanabilirsiniz... Biz hep alışmışız pahalı parça fiyatlarına ondan dolayı ucuz geldi 😅 Siteden yana bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum...
Tamam bende düşünmüyorum da deneyen varsa merak ettim nasıl bir site diye.

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Online yedek parça sağlamdır alabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: SahinUcar8186

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Rot kollarının ve rot başlarının körükleri yıpranmaya başlamış internette onlineyedekparca.com adresinde komple rot takımı sağ sol 160 TL sizce uygun mu ve bu site güvenilir mi alışveriş yapan varsa deneyimlerini paylaşırsa sevinirim. Bu arada parçalar Ayd marka.
Daha bugün filtre seti aldım online yedek parça com dan. Yıllardır alışveriş yaparım. Hiç sorun yaşamadım.