Rot Balanstan sonra Abs arızası

milic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese iyi akşamlar.benim 2008 corsa d 1.2 essentia aracım var.aracın öntekerinin biri ileride olduğu için tamirciye götürdüm.Sol ön taşıyıcının eğri olduğunu ve düzelmeyeceğini söyledi.bizde çıkma bi taşıyıcı aldık.usta taşıyıcı taktı.rot balans ayarlarını fln yaptı.aracı çalıştırdığımda daha önce yanmayan abs ışığının yandığını farkettim.ustaya sorduğumda ise bu durumun normal olduğunu 1-2 güne abs ışığının kendiliğinden söneceğini söyledi.ama aklımda bi kuşku kaldı.usta doğrumu söyledi ve abs ışığı neden yandı?
cevaplar için teşekkürler

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ha bilmemneyapsın ordan,bikaç güne söncekmiş kandilmi bu ?

poryayı takarken abs sensörünü veya bileziği bozmuştur durum bu...

patates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta bozmuştur yalan söylüyor genel olarak yan sanayi ustalarının sözleridir bir kaç güne geçer yemin et lan deseydin keşke :) bir yeri yarım yamalak yaparlar bir yeri bozarlar

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben rot balanstan sonra direksiyon airbaginin bozulduğunu bile gördükten sonra normal geliyor bunlar :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bir günde be mübarekler bir yeri yapınca diğer yerin içine etmeyin de vatandaş arabasından soğumasın....

milic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yarın tekrar gidecem.inşallah tekrar çalışır vaziyete getirebilir.umarım büyük bi arıza yoktur.neden kaynaklanmış olabilir acaba fikri olan varmı

patates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yarın tekrar gidecem.inşallah tekrar çalışır vaziyete getirebilir.umarım büyük bi arıza yoktur.neden kaynaklanmış olabilir acaba fikri olan varmı

yani net birşey söylenemz böyle durumlarda yanlız ustaya gösterdiğinde kesin benlik bir şey yok senin araçla alakalı ayakları yaparsa kesinlikle kabul etme hır çıkart :) genelde sanayideki ustalar tırtdır pek anlamazlar boza boza öğrenirler ama işte bozdukları araç kendilerinin değildir.

milic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani net birşey söylenemz böyle durumlarda yanlız ustaya gösterdiğinde kesin benlik bir şey yok senin araçla alakalı ayakları yaparsa kesinlikle kabul etme hır çıkart :) genelde sanayideki ustalar tırtdır pek anlamazlar boza boza öğrenirler ama işte bozdukları araç kendilerinin değildir.
onu yapamaz.2 güne arıza gitmezse.geleceğimi söyledim.taşıyıcıyı,amörtisörü,diski ve taşıyıcının rulmanını değiştirdi.burda abs sensörümü var sadece abs ile ilgili