Rölantide Stop etme problemi

bahadir_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar.Vectra B nin rölantide ara ara stop etme sorunuyla karşılaşıyorum.Örneğin kırmızı ışıkta durduğumda, rölantide bi dalgalanma şeklinde oluşuyor.Daha sonra devir aşağıya indiği sırada tekrar yükselemiyor, ve sönüyor? Sizce sorun ne olabilir?

yakupF

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım bende de aynı sorun var ancak stop etmıyor sadece rolantıde dalgalanma oluyor.rolantı sensorunden dedıler .bu konuda bılgısı olan arkadaslar varsa bızımle paylasırlarsa sevınırım.

ibrahim_67

Kayıtlı Kullanıcı
81-Düzce
Siteyi ziyaret et
rolanti ayarlayicisini söküp bigün tinerde bekletmiştim vectra a gt x20xev 2000 motor aracimin düzelmişti eger rolanti ayarlayicisindansa sorun ve kendiniz sökebiliyorsaniz söküp deneyin vecttranin ust tarafta oldugu icin sokup takmasi kolay

bahadir_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rolanti ayarlayicisini söküp bigün tinerde bekletmiştim vectra a gt x20xev 2000 motor aracimin düzelmişti eger rolanti ayarlayicisindansa sorun ve kendiniz sökebiliyorsaniz söküp deneyin vecttranin ust tarafta oldugu icin sokup takmasi kolay

Daha önceleri rölantideyken sürekli sönme problemi vardı.Hatta vites boştayken bile.Daha sonra kelebek boğaz temizliği yaptırdım sorun kalmamıştı.
Bende dediğin gibi rölanti ayarlayıcısı,veya motoru veya egr valfinden şüpheliyim.

ynsak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikle rolanti regülatörünü ve kelebek boğazını temizletin eğerki sorun devam ederse rolanti regülatörü mekanik ve elektronik tek bir parçadır o zaman onun değişimi gerekmekte öncelikle ilkini deneyin ama sorun gidedebilir hiç fark olmayadabilir

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
Arkadaşlar öncelikle rolanti regülatörünü ve kelebek boğazını temizletin eğerki sorun devam ederse rolanti regülatörü mekanik ve elektronik tek bir parçadır o zaman onun değişimi gerekmekte öncelikle ilkini deneyin ama sorun gidedebilir hiç fark olmayadabilir
bu kadar kolay dır

bahadir_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinal Gm in rolanti regülatörünün fiyatı nedir? Bilgisi olan varsa sevinirim.